strona główna Nowości rynkowe Trzyletnia gwarancja dla sterownika STAG 400 DPI
2022-04-13, ostatnia aktualizacja 2022-04-13 14:47

Trzyletnia gwarancja dla sterownika STAG 400 DPI

System STAG 400 DPI objęty trzyletnią gwarancją

Fot. AC

System STAG 400 DPI objęty trzyletnią gwarancją

Montujący instalację LPG w swoich autach chcą mieć pewność jej najwyższej jakości i niezawodności. Firma AC SA wychodzi naprzeciw takim oczekiwaniom. Sterownik STAG 400 DPI, przeznaczony do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa został objęty trzyletnim okresem gwarancyjnym.

Konwersja silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny na zasilanie LPG staje się coraz bardziej powszechna z powodu popularności aut z takim systemem paliwowym. Zaawansowane technologicznie silniki wyposażone są w szereg podzespołów elektronicznych. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. STAG 400 DPI to technologia przeznaczona do tych nowoczesnych silników, niezwykle wrażliwych na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. Jakość komponentów (potwierdzona certyfikatem automotive) oraz nieustanny rozwój produktu to powody, dla których sterownik STAG 400 DPI został objęty wydłużoną, trzyletnią gwarancją.

Dłuższa gwarancja to:

  • dłuższe poczucie bezpieczeństwa,
  • potwierdzenie najwyższej jakości,
  • naprawy gwarancyjne w Autoryzowanych Serwisach STAG na terenie całego kraju (dotyczy wyłącznie instalacji montowanych w AS STAG).

STAG 400 DPI to system zasilania gazowego do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Jego działanie jest zbliżone do uniwersalnych instalacji sekwencyjnych, w których LPG w fazie lotnej jest podawane do kanałów dolotowych silnika.
Przedłużenie gwarancji nie jest objęte żadnymi warunkami dodatkowymi. Co więcej, opieka gwarancyjna jest przypisana do sterownika a nie do właściciela auta. Trzyletnią gwarancją objęte są wszystkie warianty sterownika STAG 400 DPI.

Tagi

AC SA  STAG 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2