strona główna Aktualności Firma AS-PL na targach w Kenii i we Włoszech
2022-06-03, ostatnia aktualizacja 2022-06-03 12:54

Firma AS-PL na targach w Kenii i we Włoszech

Fot. AS-PL

Ostatnie dwa tygodnie były dla firmy AS-PL bardzo pracowite, ponieważ uczestniczyła ona w dwóch dużych wydarzeniach poświęconych motoryzacji targach Autoexpo w Nairobi i Autopromotec w Bolonii.

Targowy maraton zaczęto od Autoexpo Africa, które odbywało się w Nairobi, stolicy Kenii. W dniach 19-21 maja przedstawiciele AS-PL byli do dyspozycji klientów i osób zainteresowanych działalnością firmy.
- Autoexpo to kolejne tak duże wydarzenie w tym regionie. Obecność na tego typu imprezach sprzyja podnoszeniu świadomości marki oraz pozytywnie wpływa na jej odbiór przez klientów. Dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy być częścią targów Autoexpo i spotkać się z osobami zainteresowanymi działalnością AS-PL – informuje Paweł Kotala, dyr. handlowy w AS-PL Sp. z o.o.

Kilka dni później, we włoskiej Bolonii, rozpoczęły się targi Autopromotec, na których obecne były reprezentantki Działu Handlowego – Maria, Aneta i Izabela. Podczas tego wydarzenia stoisko odwiedziło mnóstwo osób zainteresowanych działalnością polskiej spółki, a jej reprezentantki robiły wszystko, aby móc spotkać się i odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania.
- Autopromotec to jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym targowym kalendarzu. Skupia wokół siebie specjalistów z wielu dziedzin branży motoryzacyjnej, przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznej i rodzinnej atmosfery. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko. Cieszymy się, że po tak długiej przerwie mogliśmy spotkać się z klientami i osobami zainteresowanymi AS-PL – podsumowuje Maria Kotala-Thrun, regionalny dyr. handlowy (Europa Południowa i Afryka) w AS-PL Sp. z o.o.

Kolejne wydarzenie, na którym będzie można spotkać się z przedstawicielami AS-PL, są targi Automechanika Frankfurt, które odbędą się w dniach 13-17 września 2022 roku.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2