strona główna Aktualności AP Expert 2022 - piąty test wiedzy
2022-07-28, ostatnia aktualizacja 2022-07-28 10:12

AP Expert 2022 - piąty test wiedzy

Auto Partner

1 sierpnia zostanie uruchomiony ostatni z pięciu testów wiedzy. Dostępny będzie przez pięć dni na platformie    www.apexpert.pl  dla zarejestrowanych uczestników.

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze zaliczonych trzech testów, przystąpienie do ostatniego może być elementem kluczowym, by móc awansować do finału.
W trakcie promocji AP EXPERT 2022 kolejne testy wiedzy są udostępniane co miesiąc, a łącznie będzie ich pięć. Aby starać się o awans do Wielkiego Finału należy wypełnić co najmniej trzy z nich. Właśnie pojawia się szansa na rozwiązanie ostatniego. Każdy test jest aktywny tylko 5 dni, dlatego nie ma co zwlekać!

Co daje przystąpienie do testu wiedzy? To szansa na zdobycie dodatkowych 4500 punktów, które przełożą się na wyższe miejsce w rankingu. Oprócz tego 25 najlepszych uczestników otrzyma nagrody w postaci narzędzi warsztatowych. To również pierwszy krok w stronę awansu do Wielkiego Finału, bo takich testów należy wypełnić co najmniej trzy w trakcie trwania promocji. Przypominamy, że stawka jest wysoka – do zdobycia jest prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM! Ale na tym nie koniec – tegoroczna pula nagród wynosi aż 850 tysięcy złotych! Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa, szczegóły na    www.apexpert.pl 


Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:
Tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
Główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
Techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.
Medialni: MotoFocus.

 Wasi dostawcy

Podobne

Polecane