strona główna Nowości rynkowe Nowy kompresor marki Osram z funkcją sterowania przez aplikację mobilną
2022-08-01, ostatnia aktualizacja 2022-08-01 15:15

Nowy kompresor marki Osram z funkcją sterowania przez aplikację mobilną

Fot. Osram

Firma Osram uzupełniła ofertę kompresorów o model TYREinflate Connect 650. W urządzeniu tym można uruchomić pompowanie za pomocą aplikacji Osram Connect (dostępnej w AppStore i Google Play), a dane na temat ciśnienia mogą być ściągane automatycznie po podaniu modelu samochodu i rozmiaru opon lub wprowadzane ręcznie. W zależności od rozmiaru kół i wymaganej wartości barów, proces uzupełnienia potrwa maksymalnie trzy minuty i po osiągnięciu zadanego ciśnienia samoczynnie się kończy.

Zwijany przewód zasilający o długości 3,3 m z wtyczką do gniazdka zapalniczki umożliwia napompowanie opon nawet w największych samochodach. Z kolei elastyczny wąż o długości 65 cm ma końcówkę pozwalającą wyrównać ciśnienie w kołach z trudno dostępnym zaworem. Dodatkowa lampa LED przyda się w sytuacji, gdy trzeba będzie napompować koło w nocy, a duży włącznik można obsługiwać np. stopą. Producent udziela dwuletniej gwarancji na kompresor TYREinflate Connect 650, podobnie jak na inne urządzenia tej serii.

Dzięki zestawowi adapterów kompresorami Osram można napompować opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. Istotną zaletą, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym, jest możliwość wykorzystania urządzeń tej serii do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

Tagi

Kompresor  Osram Wasi dostawcy

Podobne

Polecane