strona główna Aktualności Zespół Budweg gotowy do wrześniowych spotkań
2022-08-24, ostatnia aktualizacja 2022-08-24 12:28

Zespół Budweg gotowy do wrześniowych spotkań

Fot. Budweg

Dla wielu osób Frankfurt w dniach 13-17 września będzie centrum świata dla branży motoryzacyjnej, bo Targi Automechanika w końcu znów się pojawiły w kalendarzu branżowych spotkań.

- To trwało zdecydowanie za długo, gdy rynek wtórny IAM miał trudności ze spotkaniami, nawiązywaniem kontaktów, dzieleniem się wiedzą i omawianiem ostatnich wydarzeń w branży, ale teraz możemy wreszcie ponownie spotkać się osobiście. Więc prosimy o wyłączenie wszelkich komunikatorów i na spotkanie z zespołem firmy Budweg na tej najważniejszej imprezie aftermarketowej roku. Jesteśmy gotowi nadrobić zaległości i podzielić się bogactwem wiadomości związanych z hamulcami i naszymi nowościami - zapewnia zespół firmy Budweg Caliper.

Innymi słowy, możesz wpaść w dowolnym momencie i posłuchać o korzyściach płynących ze zrównoważonej regeneracji fabrycznej i zapoznać się z jednym z wiodących w branży asortymentem wysokiej jakości zacisków hamulcowych do samochodów osobowych i dostawczych.

- Nie możemy się doczekać tych wrześniowych spotkań we Frankfurcie. Nasi managerowie sprzedaży mogą być zajęci podczas targów, ponieważ jest wiele do nadrobienia, ale prosimy nie wahać się z nami skontaktować, jeśli chce się mieć potwierdzone spotkanie przed targami - zachęcają przedstawiciele firmy Budweg. Można wysłać maila: [email protected] do Jarka Kaflaka, Sales Manager EEC.

Budweg Caliper będzie miał stoisko F61 w hali 3.0.

 

 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2