strona główna Nowości rynkowe Poszerzona funkcjonalność oprogramowania diagnostycznego firmy Texa
2022-08-25, ostatnia aktualizacja 2022-08-25 08:02

Poszerzona funkcjonalność oprogramowania diagnostycznego firmy Texa

Fot. Texa

Poszerza się funkcjonalność odblokowania bramek gateway zintegrowanych z IDC5, obejmując coraz większą ilość producentów pojazdów. Firma Texa uwzględniając potrzbę uproszczenia diagnostyki pojazdów wyposażonych w moduły zabezpieczające gateway, począwszy od wersji CAR 75.1.0 zaimplementowała w IDC5 funkcję odblokowania bramki gateway w marce Renault i Dacia bez użycia tokena. Funkcjonalność ta przewiduje znaczne uproszczenie diagnostyki pojazdów wyposażonych w bramkę SGW, do której dotychczas odblokowania niezbędne było użycie specjalnego TOKENA dostarczanego od Renault.

Do 20.09.2022 r. trwa promocja, która umożliwia zapoznanie się z procedurą odblokowania bramki gateway Renault i Dacia i dostrzeżenie korzyści płynących z integracji tej funkcjonalności z oprogramowaniem diagnostycznym IDC5. Texa zdecydowała się przyznać okres promocyjny dla tej usługi, który obejmuje niemal nieograniczoną liczbę odblokowań (999 odblokowań dla każdej umowy TEXPACK CAR), dla wszystkich spełniających warunki dostępu:

  • aktywna licencja oprogramowania IDC5 CAR na urządzenie kompatybilne z funkcjonalnością,
  • aktywna umowa TEXPACK CAR,
  • uwierzytelnienie za pomocą danych dostępu do myTEXA. Przypominamy, że istotne jest stworzenie indywidualnych kont użytkowników dla każdego operatora, które potrzebne są do korzystania z nowych funkcji IDC5.

TOKEN Renault - funkcja odblokowania Renault za pomocą tokena pozostaje nadal dostępna. Dla tych, którzy włączyli funkcję odblokowania bramki Renault zintegrowaną z IDC5 TEXA, funkcjonalność ta za pośrednictwem TOKENA będzie nadal dostępna po uwierzytelnieniu się za pomocą danych logowania do myTEXA na platformie https://my.texa.com/administration/self-invitation

 

Tagi

Texa  gateway Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2