strona główna Aktualności Continental promuje opony całoroczne AllSeasonContact
2022-10-04, ostatnia aktualizacja 2022-10-04 13:11

Continental promuje opony całoroczne AllSeasonContact

Continental

Na początku września Continental rozpoczął jesienną kampanię reklamową, w której promuje opony całoroczne AllSeasonContact™. Kampania jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie segmentem opon wielosezonowych na polskim rynku.

W jesiennej kampanii Continental skupia się na promocji oferty opon AllSeasonContact™ skierowanej do stale rosnącej grupy kierowców, którzy decydują się na korzystanie z opon całorocznych.

Opony wielosezonowe Continental AllSeasonContact™ gwarantują niezawodność o każdej porze roku. Dzięki zastosowaniu mieszanki Traction Silica Compound opony dobrze trzymają się nawierzchni i zapewniają skuteczne hamowanie przez cały rok. Dodatkowo konstrukcja opony oparta na otwartych barkach zapobiega utracie przyczepności podczas jazdy po nawierzchni pokrytej wodą, a sztywny bieżnik zapewnia pewność prowadzenia niezależnie od zmieniających się warunków atmosferycznych.

W oponach AllSeasonContact™ zastosowano również opracowaną przez Continental technologię ContiSeal™, która polega na uszczelnianiu uszkodzonego bieżnika opony. Dzięki niej nie jest konieczna natychmiastowa zmiana opony w przypadku przebicia przez gwóźdź lub podobny przedmiot.

Tagi

Opony  Continental 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2