strona główna Aktualności Nowa mapa szans i zagrożeń dla rynków LPG, CNG i LNG
2022-10-13, ostatnia aktualizacja 2022-10-13 14:35

GasShow 2022

Nowa mapa szans i zagrożeń dla rynków LPG, CNG i LNG

GasShow

W dniach 20-21 października 2022 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow LPG-CNG-LNG 2022. Jest to największe na świecie wydarzenie branż LPG, CNG i LNG, na które złożą się targi, międzynarodowa konferencja, prezentacje produktów oraz ceremonia przyznania nagród INPRO 2022.

Swoją ofertę podczas targów zaprezentują wiodący polscy i światowi producenci oraz dystrybutorzy samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i LNG, dealerzy aut z oryginalnymi instalacjami gazowymi, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem LPG, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów, producenci butli i zbiorników, a także cystern. Ważną grupą wystawców są firmy kompleksowo zaopatrujące i wyposażające warsztaty samochodowe.

Pierwszego dnia Targów odbędzie się konferencja z udziałem przedstawicieli biznesu, nauki, organizacji branżowych i administracji publicznej, poświęcona lokalnym oraz globalnym szansom i barierom w rozwoju branży LPG, a także CNG i LNG. W jej trakcie omówiona zostanie bieżąca sytuacja i potencjalne scenariusze, zarówno na krajowym, jak i światowych rynkach.

Z kolei drugiego dnia będzie miał miejsce cykl 20-minutowych prezentacji innowacyjnych rozwiązań sprzętowych i technologicznych przeznaczonych dla branż LPG, CNG i LN. Prezentacjom towarzyszyć będą  spotkania b2b oraz show dla szerokiej publiczności.

Tagi

Targi  GasShow 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2