strona główna Aktualności Premiera rajdowego kalendarza ProfiAuto na 2023 rok
2022-11-24, ostatnia aktualizacja 2022-11-24 15:30

Premiera rajdowego kalendarza ProfiAuto na 2023 rok

Fot. ProfiAuto

Tym razem nie piękne kobiety, a rajdowe maszyny biorące udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zostały głównymi bohaterami kalendarza marki ProfiAuto na rok 2023. Tym samym sieć przełamała zwyczajowe trendy w tworzeniu tego typu wydawnictw i postanowiła pokazać zdjęcia samochodów ze stajni swojej marki w ujęciu najlepszych fotografów motorsportowych w kraju. Wydawnictwo, które zdobyło już w historii kilka nagród w branżowych konkursach, wkrótce trafi (w liczbie niemal 9000 sztuk!) do partnerów biznesowych i fanów motoryzacji w kraju i za granicą.

Zdjęcia do najnowszego kalendarza ProfiAuto to zbiór ujęć uchwyconych przez najlepszych fotografów motorsportowych. Pochodzą z tras Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (RSMP), w których ProfiAuto Racing startuje już drugi sezon. Bohaterami sesji są: Citroën C3 Rally2, Hyundai i20 R5 oraz Peugeot 208 Rally4. Dwa pierwsze samochody rajdowe, najczęściej w tym roku używane przez ProfiAuto Racing, mają niemal 300 koni i znane są m.in. z tras serii WRC (World Rally Car) – najpopularniejszego cyklu rajdów na świecie. Autami w ramach RSMP ścigają się Michał Tochowicz i Piotr Białowąs, niejednokrotnie plasując się w pierwszej dziesiątce tego najważniejszego w Polsce rajdowego cyklu.

Przedstawiciele marki ProfiAuto planują kolejną aukcję charytatywną, na której licytowane będą właśnie zdjęcia z kalendarza na 2023 rok. W tym roku całkowity dochód (w wysokości niemal 20 tysięcy złotych) z pierwszej tego typu licytacji, organizowanej podczas Konferencji ProfiAuto, trafił do Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów, które wspiera wykluczone społecznie dzieci i ich rodziny. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023