strona główna Aktualności Kalendarz Inter Cars 2023
2022-11-24, ostatnia aktualizacja 2022-11-24 15:52

Kalendarz Inter Cars 2023

Fot. Inter Cars

Inter Cars oficjalnie opublikował pierwsze plansze odnoszące się do wyczekiwanej przez klientów publikacji. Nowy kalendarz – Movie Stars Edition Inter Cars 2023 – to swojego rodzaju okno, przez które każdy może podejrzeć gwiazdy kina podczas pracy – uśmiechnięte aktorki, zapierające dech w piersiach kadry i auta, które u każdego fana motoryzacji powodują szybsze bicie serca. Praca przy produkcji kalendarza była dla całej ekipy zupełnie nowym doświadczeniem. Wymagała wczucia się w scenariusz, zamysł fotografa i w odgrywane sceny, a tym samym postawiła zespół w profesjonalnych rolach aktorskich.

Motywem przewodnim kalendarza są zdjęcia przedstawiające plan filmowy w miejskiej scenerii. Można na nich podziwiać piękne kobiety stylizowane na gwiazdy kina, ucharakteryzowane w sposób subtelny i elegancki, jak również klasyczne oraz nowoczesne samochody.

Kalendarz powstał przy wsparcie partnerów. W tym roku są to: ATE, ZF Aftermarket, Bosch, Continental, Delphi Technologies, Mann Filter, Febi Bilstein, Meyle, Schaeffler, Castrol, Varta oraz Mahle.

Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2023 jest ponownie Voyo Bąkiewicz – artysta od lat publikujący swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów: Viva, Gala, Playboy, Maxim oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars).

Kalendarz w nakładzie sięgającym 50 000 egzemplarzy już niedługo trafi do mechaników i partnerów biznesowych dystrybutora.

Tagi

Inter Cars Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023