strona główna Aktualności Wspólny event na torze firm: Textar, Budweg i Hart
2022-11-29, ostatnia aktualizacja 2022-11-29 11:34

Wspólny event na torze firm: Textar, Budweg i Hart

TMD Friction

Firmy Textar, Budweg i Hart ponownie wspólnie gościły mechaników samochodowych podczas eventu na torze. Wydarzenie, łączące fachową wiedzę dotyczącą układów hamulcowych i przeżycia związane z jazdą samochodami sportowymi, odbyło się w połowie listopada na Autodromie Jastrząb.

W specjalnym spotkaniu wzięli udział właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych, wybrani i zaproszeni przez spółkę Hart – współpracującego z markami Textar i Budweg dystrybutora motoryzacyjnych części zamiennych.

Zaproszeni goście chętnie uczestniczyli w aktywnościach przygotowanych przez organizatorów. Wśród nich znalazło się tworzenie własnej mieszanki ciernej w wirtualnej rzeczywistości Textar oraz testowanie wyprodukowanych klocków hamulcowych na trasie wytyczonej w środowisku wirtualnym.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również odrestaurowany klasyczny bus firmy Budweg, przy którym można było porozmawiać o produktach firmy. Była także możliwość zapoznania się z ofertą narzędzi i akcesoriów warsztatowych firmy Hart.

Kolejną atrakcją były przejazdy po torze samochodami sportowymi. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił za kierownicą takich wyjątkowych aut jak: spektakularne Ferrari 458 Italia o mocy 570 KM, kultowe Audi R8 z silnikiem o mocy 610 KM i jeden z najszybszych seryjnie produkowanych samochodów świata – Nissan GTR o mocy 485 KM. Potężne maszyny, wymagający precyzyjnej jazdy tor i śliska nawierzchnia obiektu okazały się mieszanką gwarantującą wielkie emocje i niezapomniane wrażenia.

Niezależnie od wydarzeń specjalnych, Textar cały czas oferuje możliwości poszerzania wiedzy dotyczącej serwisu układów hamulcowych. Szczegóły dotyczące szkoleń dla mechaników samochodowych dostępne są na stronie https://textar.com/pl/textar-program-szkolen/ 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2