strona główna Nowości rynkowe Aktualizacja oferty Textar dla samochodów osobowych
2022-12-20, ostatnia aktualizacja 2022-12-20 13:46

Aktualizacja oferty Textar dla samochodów osobowych

TMD Friction

Textar systematycznie uzupełnia asortyment produktów ciernych jakości premium dla pojazdów silnikowych. W ostatnich tygodniach wśród nowych referencji marki znalazły się m.in. klocki hamulcowe do popularnych samochodów Audi, Mercedesa i aut francuskich oraz tarcze hamulcowe do pojazdów japońskich i koreańskich – Hondy, Mazdy, Hyundaia.

W całym 2022 roku Textar przedstawił nowe lub zaktualizował referencje do ponad 50 modeli samochodów. Bardzo często Textar jako pierwszy wprowadził swoje produkty do sprzedaży na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych. Było tak w przypadku m.in. klocków hamulcowych do Mercedesa klasy S. W ofercie marki znajdują się także klocki do innych samochodów luksusowych i klasy premium, takich jak sportowa limuzyna Porsche Panamera, innowacyjny SUV Lexus NX, komfortowe Audi A6 oraz kultowy Jeep Grand Cherokee.

Minione miesiące to również wysyp części zamiennych Textar do samochodów sportowych. Asortyment marki należącej do TMD Friction powiększył się o klocki hamulcowe do takich aut, jak Ford Mustang, Dodge Challenger, Nissan GTR oraz Chevrolet Camaro. W bogatej ofercie Textar znaleźć można również tarcze i klocki hamulcowe do Audi TT.

Z rozwiązań oferowanych przez Textar z powodzeniem korzystać mogą użytkownicy samochodów kompaktowych i miejskich. W ostatnim czasie katalog Textar powiększył się o tarcze hamulcowe do Hondy Jazz, Mazdy CX-30 oraz Hyundaia Elantra/Sonata oraz referencje klocków hamulcowych do pojazdów francuskich: Renault Zoe i Captur, Citroën C4 i DS4 oraz Peugeot 2008. Części do Hondy i Mazdy, a także do modeli Zoe i Captur Textar wprowadził na niezależny rynek części zamiennych jako pierwszy.

W asortymencie Textara znaleźć można też czujniki ABS. To ważne elementy systemów stabilizacji jazdy, takich jak ABS, ASR i ESP. Stale mierzą prędkość obrotową koła i przekazują aktualne sygnały do sterownika. Textar oferuje 475 rodzajów czujników, a ich portfolio jest stale poszerzane.

Wszystkie nowości, a także dotychczasowe produkty z oferty Textar można znaleźć w katalogu online Textar BrakeBook oraz aplikacji mobilnej BrakeBook.

Tagi

TMD Friction  TEXTAR  

Wasi dostawcy

Podobne

Polecanever. 2023