strona główna Aktualności Złorty medal dla Brembo Sensify
2023-01-04, ostatnia aktualizacja 2023-01-04 11:23

Złorty medal dla Brembo Sensify

Nowe logo zaprezentowane 25 października 2022 r.

Fot. Brembo

Nowe logo zaprezentowane 25 października 2022 r.

Brembo Sensify zostało nagrodzone w siódmej edycji Lingxuan Awards i 3 stycznia 2023 r. ten pionierski inteligentny układ hamulcowy otrzymał złoty medal w kategorii „podwozie przyszłości” za wyjątkową skuteczność.

Lingxuan Awards (po angielsku „China Automotive Parts Industry Award”) to nagrody mające na celu odkrywanie i zachęcenie do rozwoju znane firmy oraz wschodzących graczy na rynku części samochodowych, aby wskazać producentom samochodów ukierunkowane na nowe technologie łańcuchy dostaw. Jury Lingxuan Awards tworzą dyrektorzy ds. zakupów OE i działów badawczo-rozwojowych, a Sensify™ firmy Brembo zostało wyróżnione spośród 161 zgłoszeń ze 129 firm.

Sensify™ bazuje na dziedzictwie i know-how firmy Brembo. System łączy portfolio produktów Brembo, takich jak zaciski, tarcze i materiały cierne, z technologią cyfrową i sztuczną inteligencją, tworząc elastyczną i rozwojową platformę, obejmującą oprogramowanie, algorytmy predykcyjne i zarządzanie danymi, która kontroluje cyfrowo układ hamulcowy i dostosowuje go do indywidualnych potrzeb kierowców, w celu zwiększenia komfortu jazdy.

- Jesteśmy dumni i zaszczyceni tą prestiżową nagrodą. Złoty medal dla Sensify pokazuje uznanie chińskiego przemysłu motoryzacyjnego dla zaangażowania Brembo w dostarczanie najnowocześniejszych, innowacyjnych, inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań - powiedział Daniele Schillaci, Brembo Chief Executive Officer. - W przyszłości Brembo przyspieszy prace nad Sensify w Chinach, aby wzmocnić rozwój elektryfikacji i cyfryzacji chińskiego przemysłu samochodowego.

Sensify łączy projekty najlepszych komponentów hamulcowych z inteligentnym cyfrowym systemem i czujnikami, które kontrolują każde koło niezależnie. Efektem tego jest znakomite prowadzenie samochodu, wysoka wydajność i pełna kontrola, gwarantujące wyjątkowe wrażenia z jazdy i pełne bezpieczeństwo. Podąża za aktualnymi megatrendami, takimi jak elektryfikacja, łączność i digitalizacja, a także odpowiada wytycznym polityki Chin w zakresie oszczędności energii, redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony środowiska przez przemysł motoryzacyjny.

Brembo będzie kontynuować rozwój innowacyjnych systemów, wprowadzając najnowocześniejsze technologie hamowania dla chińskich klientów i otwierając wspólnie z producentami OE nowy etap na drodze do mobilności przyszłości.

Tagi

Brembo  Hamulce Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2