strona główna Aktualności Inter Cars Norge - polski dystrybutor w Skandynawii
2023-03-02, ostatnia aktualizacja 2023-03-02 09:04

Inter Cars Norge - polski dystrybutor w Skandynawii

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo

Fot. Inter Cars

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo

Inter Cars umacnia swoją rynkową pozycję i rozwija nowe możliwości biznesowe. W styczniu 2023 roku mapa krajów, w których obecny jest polski dystrybutor, została poszerzona o nowy rynek. Kolejnym państwem, w którym Inter Cars będzie wspierał mechaników w rozwoju ich warsztatów jest Norwegia.

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania swojej pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny – mówi Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars SA.

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars posiada swoje filie. Spółka jako dystrybutor części jest numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych firmy. Zamówienia mogą składać porzez Inter Cars e-Catalog, wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro.  Profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS – partner Inter Carsu na terenie Norwegii.

Tagi

Inter Cars 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2