strona główna Aktualności Zbliża się Poznań Motor Show i szansa na bezpłatne zaproszenia
2023-03-27, ostatnia aktualizacja 2023-03-27 09:20

Zbliża się Poznań Motor Show i szansa na bezpłatne zaproszenia

Dla kilkunastu osób, które skontaktują się z naszą redakcją, zostały przygotowane bezpłatne zaproszenia

MTP

Dla kilkunastu osób, które skontaktują się z naszą redakcją, zostały przygotowane bezpłatne zaproszenia

Już za kilka dni rozpocznie się Poznań Motor Show – największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Na zwiedzających, w dniach od 30 marca do 2 kwietnia, czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz detailingu i technologii. Poznań Motor Show to również ogrom imprez towarzyszących, takich jak Kongres MOVE – International Mobility Congress, Stunt Wars Poland czy Mistrzostwa Mechaników.

„Motoryzacja w najlepszym wydaniu” – pod takim właśnie hasłem odbędzie się najbliższa edycja Poznań Motor Show, na której będzie można podziwiać wiele stref tematycznych ukazujących różnorodność motoryzacji, m.in.:

  • Zlokalizowany w pawilonie 5 Salon Samochodowy – wystawa producentów i dealerów światowych marek samochodowych: Mazda, SsangYong, Maxus, Kia, Nissan, Suzuki, Grupa Karlik: Hyundai, Renault, Dacia, Grupa Zasada: Volkswagen, Cupra, Škoda, Seat. Będzie tu również możliwość spotkania z gwiazdami stacji TVN Turbo (Strefa TVN Turbo) oraz z gośćmi Strefy Videoblogerów: Kickster, Karoliną Pilarczyk czy Gosią Rdest.
  • Pawilon 6 to miejsce, w którym zwiedzający zobaczą wiele luksusowych i topowych modeli samochodów z kategorii Super Cars i Luxury, m.im. najnowsze modele Mercedesa, zarówno spod znaku AMG, jak i nowych modeli elektrycznych; ponadto samochody marek: Bentley, Range Rover, Jaguar, Ferrari czy McLaren. W tym pawilonie znajdzie się też strefa  PG Performance, z przerobionymi i dopracowanymi modelami sportowymi i GT, a także ekspozycja Aston Martina, 7PL, Nocne Loty czy RW Auto Sport.
  • W Salonie Motocyklowym zlokalizowanym w pawilonach 3/3A można będzie obejrzeć  modele takich marek, jak: Honda, MV Agusta i Kawasaki; Vespa, Piaggio, Junak, Triumph, Super Soco, Zero, Royal Enfield, Husqvarna czy Harley-Davidson Park.
  • W Salonie Detailingu w pawilonie 5A wystawcy zaprezentują kosmetykę samochodową, usługi serwisowe, felgi, akcesoria i układy wydechowe. Znajdą się tu również wystawcy z innych kategorii, takich jak Stradale Club, prezentujący samochody Abarth i Alfa Romeo, oraz  pokaźna strefa Radia Eska/ Kamena Rally Team, czyli gratka dla fanów rajdów terenowych.
  • W pawilonie 8A można będzie spotkać konstruktorów pojazdów, firmy produkujące i dealerów ładowarek elektrycznych i innych urządzeń oraz ekspozycję Volkswagen Poznań.
  • W Strefie Caravaningu w pawilonie 7A będzie można zapoznać się z tematyką kamperów i przyczep kempingowych, a wystawcy zaprezentują modele z różnych półek cenowych.
  • W Strefie Tuningu, zlokalizowanej na placu P5 pomiędzy pawilonami 6 i 8, prezentowane będą samochody zmodyfikowane przez pasjonatów i specjalistów od przerabiania i ulepszania aut.

W czasie trwania Poznań Motor Show odbędą się liczne imprezy towarzyszące, wśród nich: pokazy Stuntu Motocyklowego przygotowane przez Stunt Wars Poland, czołowych stunterów na świecie (na Placu Marka w każdy dzień targów o stałych godzinach) czy pokazy driftu samochodowego, zawody freestyle'u motocyklowego Slunt Wars Poland, Poznań Motorbike Show, Strefa Videoblogerów czy strefa Speed Ladies.

Równocześnie z Poznań Motor Show odbędzie się Kongres MOVE – International Mobility Congress, czyli największa konferencja merytoryczna w Polsce poświęcona elektromobilności oraz przyszłości motoryzacji.

Zbliża się także finał XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące tej rywalizacji można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

Bilety na targi Poznań Motor Show 2023 można zakupić za pośrednictwem bileterii na stronie ToBilet. Program wydarzeń, godziny otwarcia, plan targów itp. znajdują się na stronie https://motorshow.pl/pl/


Dla osób, które skontaktują się z redakcją zostały przygotowane bezpłatne e-zaproszenia, także na pierwszy dzień, tzw. Media Day (30.03.2023). Zainteresowanych prosimy o maila: [email protected] lub telefon 29 marca od godz. 9.00 do 10.30 nr 71 733 67 56.Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023