strona główna Nowości rynkowe Zestawy naprawcze Budweg MultiKit
2023-04-18, ostatnia aktualizacja 2023-04-18 13:44

Zestawy naprawcze Budweg MultiKit

Budweg rozszerza ofertę o 500 zestawów MultiKit. Dostępne są w sieci Inter Cars

Budweg

Budweg rozszerza ofertę o 500 zestawów MultiKit. Dostępne są w sieci Inter Cars

Budweg Caliper, duński producent zacisków hamulcowych dla rynku wtórnego części zamiennych, rozszerza swoją ofertę o dodatkowe 500 nowych, wielofunkcyjnych zestawów naprawczych MultiKit.

Każdy zestaw zawiera najważniejsze części zamienne potrzebne do naprawy zacisku. To optymalne rozwiązanie, dzięki któremu wszystkie niezbędne elementy otrzymuje się w jednym pudełku i nie trzeba zamawiać dodatkowych produktów, co jest ekonomicznie bardziej opłacalny dla kierowcy, a mechanikowi daje możliwość wykonania naprawy przy uniknięciu problemu niepotrzebnych lub nieużytych części pozostałych po naprawie.

Podstawową działalnością firmy Budweg jest regeneracja używanych zacisków hamulcowych i ich zamiana w nowe, pełnowartościowe produkty z 5-letnią gwarancją. W trakcie regeneracji firma ma pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych metod antykorozyjnej obróbki materiałów i najlepszych z możliwych komponentów. Poziom jakości jest sprawdzany przez wykwalifikowanych pracowników firmy, którzy ręcznie montują i testują każdy pojedynczy zacisk opuszczający fabrykę. W celu uzyskania pewności, że stosowana przez Budweg technologia ma odpowiednie parametry, gumowe o-ringi poddane zostały badaniom w Duńskim Instytucie Technologii, które potwierdziły ich wyjątkowo dobre właściwości w zakresie twardości, wytrzymałości na rozciąganie oraz kompresji.

Zestawy naprawcze Budweg, podobnie jak oferowane przez nią części zamienne i całe zaciski hamulcowe to produkty najwyższej jakości, z których większość to dokładnie te same części, których firma używa do fabrycznej regeneracji zacisków hamulcowych w swoim zakładzie w Danii. Dowodem na skuteczność działań firmy jest jeden z najniższych na rynku wtórnym poziom reklamacji, stale utrzymujący się poniżej 0,3%.

Produkty Budweg dostępne są w sieci sprzedaży Inter Cars, w tym za pośrednictwem Inter Cars e-Catalog. 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2