strona główna Nowości rynkowe Nowość w gamie Exact Fit - TRICO Aquablade
2023-05-08, ostatnia aktualizacja 2023-05-08 08:40

Nowość w gamie Exact Fit - TRICO Aquablade

TRICO Aquablade mają zintegrowany system spryskiwaczy w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie

Trico

TRICO Aquablade mają zintegrowany system spryskiwaczy w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie

Producent oryginalnego wyposażenia (OE) piór wycieraczek, firma TRICO, wprowadza do swojej oferty Exact Fit pióra Aquablade. Mają one zintegrowany spryskiwacz. Wybrane modele są także podgrzewane.

Pióra TRICO Aquablade należą do grupy najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych piór wycieraczek dostępnych także poza siecią ASO. Są one przeznaczone do samochodów, które mają zintegrowany system spryskiwaczy. Chodzi o rozwiązanie, w którym płyn przepływa przez całe pióro i rozprowadza się równomiernie na przedniej szybie. Wybrane, droższe wersje mają również podgrzewany wkład stalowy.
 
Ze względu na zaawansowaną technologię, tego typu pióra zazwyczaj nie są oferowane oddzielnie. Najczęściej możemy je kupić w kompletach z wycieraczkami wyłącznie w sieciach ASO. TRICO – producent pierwszomontażowy – wprowadza je obecnie także na rynek wtórny, co pozwoli kierowcom istotnie obniżyć koszt ich wymiany.

Zestawy TRICO Aquablade są sprzedawane parami i wykonane tak samo jak wycieraczki montowane fabrycznie. Mają odpowiednią długość i precyzyjnie wykonany profil co pozwala na łatwą wymianę: zachowujemy oryginalną ramę pióra i wymieniamy sam gumowy wkład.

Na początek do sprzedaży trafiły zestawy Aquablade do Volvo (modele S60, V60 i XC60). Niebawem oferta zostanie rozszerzona o kolejne referencje.

Do każdego opakowania dołączona jest pełna instrukcja montażu, jednak sama instalacja jest prosta - wystarczy zdjąć osłonę wycieraczki, wysunąć zużyte, gumowe pióro, wsunąć w jego miejsce zamiennik TRICO Exact Fit, a następnie ponownie zamontować osłonę.

- W TRICO nie tylko produkujemy, ale także opracowujemy nowe modele wycieraczek. Jesteśmy dumni z tego, że wciąż wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania powinny być także dostępne na aftermarkecie. Dlatego też z przyjemnością udostępniamy kierowcom TRICO Aquablades. Docelowo gama pokryje 99% zapotrzebowania rynkowego - mówi Sam Robinson, Brand & Marketing Manager (Europe) w First Brand Group.

Tagi

Wycieraczki  Trico Wasi dostawcy


Podobne

Polecanever. 2023