strona główna Nowości rynkowe Odświeżona linia piór wycieraczek Trico Flex
2023-10-11, ostatnia aktualizacja 2023-10-11 10:53

Odświeżona linia piór wycieraczek Trico Flex

Trico

Firma Trico, pierwszomontażowy producent piór wycieraczek, zaprezentował nową gamę Flex. Udoskonalona linia, dzięki nowej konstrukcji zapewnia jeszcze lepszą wydajność. Aby lepiej zaakcentować zmiany, producent zastosował nowe, ekologiczne opakowania. 

W tym roku minęło 10 lat od wprowadzenia na rynek wycieraczek Trico Flex. Właśnie ta seria okazała się jednym z najbardziej udanych produktów tej firmy dostarczanych na aftermarket. Zadowoleni odbiorcy wskazują nie tylko na jakość samych wycieraczek, ale też na 95% pokrycie parku pojazdów za pomocą zaledwie 14 numerów referencyjnych. Dzięki temu sklepy i serwisy oferujące te wycieraczki nie muszą dysponować zbyt dużą powierzchnią magazynową.

Nowa gama Flex to wycieraczki bezszkieletowe klasy premium. Oferta skierowana jest nie tylko do użytkowników tego typu wycieraczek, ale także do osób, które korzystają z wycieraczek starszej generacji i chcą za rozsądna cenę wymienić je na produkt wykonany w najnowocześniejszej, wiązkowej technologii.

Wycieraczki Trico Flex zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości w UE na liniach produkcyjnych OE firmy. Zapewniają bardzo skuteczne oczyszczanie szyby w każdych warunkach pogodowych, dzięki oryginalnej konstrukcji wykorzystującej technologię podwójnych stalowych wielowypustów i unikalną formułę gumy.

Cała nowa gama Trico Flex wykorzystuje sprawdzony, uproszczony system połączeń, który zapewnia kompatybilność niewielkiej liczby referencji z większością pojazdów na rynku.

Nowe opakowania, wykonane całkowicie z kartonu (bez przezroczystej części z tworzywa sztucznego) w całości nadają się do recyklingu.
- Nowości, które wprowadziliśmy wraz z nową gamą Flex, pokazują nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań na rynek części zamiennych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tej nowej gamy. Cieszymy się nie tylko z bardzo wysokiej jakości wycieraczek TRICO Flex, ale także z tego, że niewielka liczba referencji zapewnia prawie pełne pokrycie rynku, co ułatwia magazynowanie, dystrybucję i sprzedaż - podumował Valentin Neagu, Product & Technical Support Manager - Wipers AM.

Tagi

Wycieraczki  Trico 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2