strona główna Nowości rynkowe Klocki hamulcowe o standardzie OE w ofercie SKF
2023-08-07, ostatnia aktualizacja 2023-08-07 11:41

Klocki hamulcowe o standardzie OE w ofercie SKF

Większość zestawów klocków hamulcowych SKF jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi przy ich wymianie

SKF

Większość zestawów klocków hamulcowych SKF jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi przy ich wymianie

SKF wprowadza do swojej oferty klocki hamulcowe w standardzie OE. Nowa linia produktowa obejmuje pełną gamę produktów i wysokie pokrycie rynku. Jest to uzupełnienie gamy tarcz hamulcowych zintegrowanych z łożyskami. Niebawem producent zaoferuje także tarcze hamulcowe bez łożysk.

Bezpieczne, skuteczne, ciche i ekologiczne
Klocki hamulcowe SKF oprócz wyjątkowo precyzyjnego wykonania w standardzie OE zapewniają minimalny poziom pylenia, cichą pracę i wydłużoną żywotność. Kluczem do uzyskania takich parametrów jest opracowanie nowoczesnych mieszanek (z dodatkami ceramicznymi), z których wykonuje się elementy cierne i wdrożenie właściwych procesów produkcji.

Odpowiednie połączenie warstwy ciernej klocka z płytką gwarantuje specjalna powłoka adhezyjna.

Klocki hamulcowe SKF produkowane są z wykorzystaniem technologii scorchingu pozwalającej na uzyskanie wysokiej skuteczności hamowania. Niski poziom wibracji i hałasu to efekt zastosowania nakładek antywibracyjnych na drugiej stronie płytki klocka.

Gotowe do pracy od pierwszej chwili po montażu
Klocki są także odpowiednio fazowane w celu zapewnienia właściwego kontaktu warstwy ciernej z tarczą. Skrócić czas docierania się klocka ma zapewnić mieszanka cierna, która jest pokryta powłoką Instant Safe Brake. Ma ona także poprawić skuteczność podczas pierwszych hamowań, tuż po wyjeździe z warsztatu nawet o 20%.

Większość zestawów klocków hamulcowych SKF jest dostarczana ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi przy ich wymianie (elektryczny wskaźnik zużycia, śruby i blaszki do zacisków) zgodnie ze specyfikacją OE.

Tagi

Hamulce  SKF Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2