strona główna Nowości rynkowe Kamera Mio MiVue J30
2023-08-23, ostatnia aktualizacja 2023-08-23 14:10

Kamera Mio MiVue J30

Mio

W portfolio marki Mio właśnie pojawiła się nowa kamera samochodowa MiVue J30. Charakteryzuje ją nowoczesny design i niewielki rozmiar (94,5x40,2x30,5 mm; waga 66 g), który pozwala na wpasowanie jej za lusterkiem wstecznym tak, aby jej montaż na przedniej szybie w jak najmniejszym stopniu wpływał na pole widzenia kierowcy.

Kamera posiada rozdzielczość 2.5K 1440p, która rejestruje każdy detal znajdujący się na drodze. Obiektyw o optymalnym i rzeczywistym kącie widzenia 140° sprawia, że żaden szczegół na drodze nie zostanie pominięty.

MiVue J30 oferuje również wbudowane Wi-Fi, co umożliwia łatwe połączenie z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu można bezpośrednio przenosić nagrania na smartfon i udostępniać je na platformach chmurowych w czasie rzeczywistym. Dodatkowo, MiVue J30 obsługuje aktualizacje OTA (over-the-air), co eliminuje konieczność wyjmowania karty pamięci czy łączenia się z komputerem w celu aktualizacji.

Urządzenie posiada w swoim wnętrzu kondensator, który nie traci swojej pojemności w miarę upływu czasu i cyklu zapisów, jest też wytrzymały na różnice temperatur. MiVue J30 została wyposażona w inteligentne funkcje przycisków i wskaźników, które ułatwiają korzystanie z urządzenia w sposób intuicyjny. Aplikacje Mio Vue Manager oraz MiVue Pro pomagają w odczytywaniu nagranych wideo.

Mio MiVue J30 kosztuje jedynie 299 zł.

Tagi

Mio  Kamera 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2