strona główna Aktualności Wózki narzędziowe w ofercie Inter Cars
2023-09-05, ostatnia aktualizacja 2023-09-05 15:10

Wózki narzędziowe w ofercie Inter Cars

Fot. Inter Cars

Firma Inter Cars oferuje szeroką paletę profesjonalnych narzędzi dla warsztatów. Są wśród nich wózki narzędziowe takich marek, jak: Hans, Toptul, Sonic oraz Profitool – zarówno bardzo rozbudowane komplety narzędzi, jaki i zestawy wyposażone w podstawowe narzędzia niezbędne do pracy w warsztacie.

Wózki wyposażone są w klucze nasadowe, płasko-oczkowe i trzpieniowe, jak również młotki oraz wiele innych potrzebnych narzędzi w codziennej pracy mechanika samochodowego. Liczba narzędzi uzależniona jest od danego modelu. W ofercie zadebiutował też niedawno nowy model pod marką Profitool, który zawiera narzędzia specjalne – klucze do korków spustowych, nasadki do sond lambda, szczypce zaciskowe do przewodów gumowych, narzędzia do tapicerki oraz całą szufladę narzędzi do obsługi układu hamulcowego.

Przy wyborze wózka najważniejsza jest funkcjonalność wózka oparta na jego zawartości. Oferowane przez Inter Cars narzędzia przeznaczone są do użytku profesjonalnego, co oznacza, że materiał, z jakiego zostały wykonane, zapewnia ich trwałość na długie lata. Na cenę całego produktu duży wpływ ma ponadto sama konstrukcja szafki. Poza wyglądem różnią się one także grubością blach, ilością szuflad, malowaniem, wykończeniem, typem prowadnic w szufladach oraz mechanizmami zamykania.

Tagi

Inter Cars Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2