strona główna Aktualności Inter Cars prezentuje nową odsłonę strony www dla mechaników
2023-09-14, ostatnia aktualizacja 2023-09-14 12:36

Inter Cars prezentuje nową odsłonę strony www dla mechaników

Inter Cars

Zarówno w biznesie, jak i codziennym życiu wsparcie zaufanego partnera to podstawa. Kierując się tą zasadą firma Inter Cars przygotowała z myślą o swoich klientach nową odsłonę strony www dla mechaników.

Na WybieramInterCars.com.pl firma oddaje głos samym mechanikom, z którymi od wielu lat współpracuje na partnerskich zasadach i którzy wiedzą, jakie korzyści niesie ze sobą ta relacja. Doceniają zarówno profesjonalizm oraz fachowość pracowników Inter Carsu, jak i, co szczególnie ważne w ich biznesie, szybkość dostaw i skuteczność działań.

Inter Cars to nie tylko dostawa części zamiennych do pojazdów, ale i szereg innych usług, znacznie usprawniających prowadzenie biznesu. Mowa tu między innymi o ofercie szkoleń, jak i dostępu do oprogramowania stworzonego z myślą o mechanikach samochodowych i właścicielach warsztatów.

Oferta Inter Carsu obejmuje także możliwość dofinansowania warsztatów oraz dołączenia ich do zorganizowanych przez firmę sieci zrzeszających profesjonalne serwisy na terenie Polski oraz w wielu europejskich krajach.

Strona WybieramInterCars.com.pl stwarza też możliwość dołączenia do zamkniętej grupy mechaników na Facebooku, która już teraz liczy ponad 160 tys. osób. Przedstawiciele branży mogą zaczerpnąć na niej od kolegów po fachu wielu specjalistycznych porad, a także zapoznać się z technicznymi nowinkami.

W ramach nowej odsłony strony www Inter Cars  przypomina wartości, które są kluczowe w prowadzeniu biznesu. Są to: innowacyjne e-narzędzia, partnerskie relacje, szeroka oferta, efektywna logistyka oraz wartości dodane dla serwisu. Wszystkie one prowadzą do sekcji z artykułami, które pokazują skalę działania Inter Carsu i możliwości, jakie firma stwarza dla współpracujących z nią klientów.

Nowością na odświeżonej stronie są ciekawostki dla mechaników, czasem całkiem nieoczekiwane. Dla przykładu, bohaterką pierwszej z historii jest sama królowa brytyjska.

Tagi

Inter Cars 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2