strona główna Nowości rynkowe Zestaw Greenance Kit firmy Brembo
2023-10-09, ostatnia aktualizacja 2023-10-09 14:50

Zestaw Greenance Kit firmy Brembo

Brembo

Wprowadzany na rynek zestaw Brembo Beyond Greenance Kit ma być przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem, które zostało zaprojektowane specjalnie do lekkich pojazdów użytkowych. Jest on bardziej ekologicznym produktem, zmniejszającym emisję cząstek stałych o ponad 80%, a jednocześnie działającym do 3 razy dłużej niż podobne części z rynku wtórnego. To pozwala obniżyć całkowity koszt użytkowania średnio o 15%, przy zachowaniu najwyższej skuteczności hamowania.

Nazwa zestawu, która powstała z połączenia słów „GREEN” i „PERFORMANCE”, spełnia wymagania dotyczące niskiego wpływu na środowisko. Produkt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich świadomości ekologicznej, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju przyjaznego naturze, przy zachowaniu najwyższej skuteczności hamowania, gwarantowanej przez produkty Brembo. Greenance Kit to połączenie wydajności z trwałością, zapewniające znacznie mniejszy wpływ na środowisko podczas hamowania poprzez redukcję emisji cząstek stałych: PM10 o 83%1) i PM2,5 o 80%.

To pionierskie rozwiązanie gwarantuje wydłużone przebiegi i znaczną poprawę w zakresie całkowitego kosztu użytkowania pojazdów, zmniejszając go średnio o 15%. Zapewnia ono większą trwałość tarcz hamulcowych, wydłużając ich okres eksploatacji nawet trzykrotnie2). Prowadzi to do istotnych oszczędności podczas całego okresu eksploatacji pojazdu, co jest priorytetem dla kierowców zawodowych jeżdżących na długich dystansach oraz lekkimi pojazdami użytkowymi i w ramach floty samochodów.

Został zaprezentowany w ubiegłym roku na targach Automechanika i jest już dostępny na rynku do najpopularniejszych europejskich modeli lekkich samochodów dostawczych. Produkt można znaleźć w serwisach Bremboparts oraz TecDoc, a wkrótce zostanie on również zaprezentowany na kolejnych branżowych targach.
____________________________
[1] -81% w porównaniu z oryginalnym wyposażeniem i -83% w porównaniu z rynkiem wtórnym emisji PM10
[2] W porównaniu z podobnym produktem z rynku wtórnego

Tagi

Brembo  Hamulce 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2