strona główna Aktualności Clepa nagradza Brembo Beyond Greenance Kit
2023-10-19, ostatnia aktualizacja 2023-10-19 15:15

Clepa nagradza Brembo Beyond Greenance Kit

Brembo

Specjalizująca się w  projektowaniu i produkcji wysokiej jakości układów hamulcowych i komponentów do  samochodów, motocykli i pojazdów użytkowych włoska firma Brembo została nagodzona przez Clepa jako Top Innovator w Green Category za Brembo Beyond Greenance Kit. Nagrodzony zestaw hamulcowy oferuje bardziej ekologiczne rozwiązanie dla lekkich pojazdów użytkowych poprzez redukcję emisji cząstek stałych, co zapewnia lepszy całkowity koszt użytkowania, bez wpływu na najwyższe standardy wydajności Brembo.

– Jesteśmy podekscytowani wyróżnieniem w tak istotnej i zorientowanej na przyszłość kategorii – powiedział Roberto Caravati, Chief Operating Officer Global Business Unit Aftermarket w Brembo. – Brembo Beyond Greenance Kit to perfekcyjne połączenie wydajności i trwałości, zapewniające znacznie mniejszy wpływ na środowisko, bez obniżenia skuteczności i bezpieczeństwa hamowania. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w pionierskie, zrównoważone rozwiązania i działalność na rzecz ochrony naszej planety oraz potwierdza zobowiązanie Brembo, że „każdy nowy produkt będzie bardziej ekologiczny niż poprzedni”.

Uznanie przez Clepa podkreśla rolę Brembo w napędzaniu innowacji, zwłaszcza w dziedzinie ekologicznych i zrównoważonych praktyk.

Tagi

Hamulce  Brembo Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2