strona główna Aktualności Nowe cewki zapłonowe Denso
2023-11-24, ostatnia aktualizacja 2023-11-24 14:45

Nowe cewki zapłonowe Denso

Fot. Denso

Denso rozszerzyło ofertę cewek zapłonowych o 14 nowych numerów katalogowych, które mają 1649 zastosowań w niemal 33 milionach pojazdów, szczególnie w wyższych modelach aut na rynku europejskim, i zastępują 21 numerów części OE.

Cewki zapłonowe Denso przeznaczone na rynek wtórny wykorzystują te same, zaawansowane technologie, które są stosowane do produkcji części OE. Program obejmuje jednobiegunowe cewki zapłonowe (COP) zapewniające podwójną iskrę w systemie bezrozdzielaczowym, blokowe cewki zapłonowe, cewki zapłonowe w instalacjach z rozdzielaczem oraz cewki cylindryczne (prętowe). Każda z nich została zaprojektowana przez Denso w taki sposób, by zapewnić optymalne działanie i łatwy montaż. Ulepszona wydajność magnetyczna cewki szybciej generuje wysokie napięcie, przyczyniając się do oszczędności energii.

Specjalizująca się w technologii bezpośredniego zapłonu firma Denso ściśle współpracuje z producentami pojazdów na całym świecie. Firma opracowała pierwszą w przemyśle samochodowym, niewielką, cylindryczną cewkę zapłonową. Denso jest również pionierem w zakresie mikroobwodów sterujących oraz diagonalnych uzwojeń indukcyjnych.

Tagi

Denso  cewka 


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2