strona główna Nowości rynkowe Seria Premium klocków hamulcowych firmy Steinhof
2023-12-20, ostatnia aktualizacja 2023-12-20 09:16

Seria Premium klocków hamulcowych firmy Steinhof

Steinhof

Przykładem innowacyjnego podejścia do motoryzacji jest seria Premium klocków hamulcowych firmy Steinhof. Wyróżnia je wydłużona żywotność, osiągająca około 200 000 kilometrów. Kluczem do sukcesu serii Premium jest zaangażowanie firmy w ciągłe badania i rozwój.

Klocki Premium charakteryzują się nie tylko wydłużoną żywotnością, ale również wyższym komfortem użytkowania. Ich zaawansowany skład mieszanki ciernej oraz technologia produkcji, w tym zastosowanie siatki wzmacniającej, znacząco poprawiają bezpieczeństwo.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w serii Premium zmniejsza koszty produkcji oraz negatywny wpływ produktu na środowisko; przekłada się też na realne oszczędności dla firm, ponieważ wydłużona sprawność klocków hamulcowych oznacza rzadsze wizyty w serwisie z powodu wymiany tych podzespołów.

Produkcja klocków hamulcowych w Steinhof opiera się na zaawansowanej technologii i wysokich standardach kontroli jakości. Każdy etap produkcji, od mieszania składników po finalne testy, jest ściśle monitorowany w oparciu o system zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Tagi

Hamulce  klocki  Steinhof 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2