strona główna Nowości rynkowe Ceramic Spray Coat w ofercie Inter Carsu
2024-03-01, ostatnia aktualizacja 2024-03-01 14:14

Ceramic Spray Coat w ofercie Inter Carsu

Ceramic Spray Coat - nowa natryskowa powłoka ceramiczna

Inter Cars

Ceramic Spray Coat - nowa natryskowa powłoka ceramiczna

W ofercie Inter Carsu zadebiutowała nowa natryskowa powłoka ceramiczna – Ceramic Spray Coat. Technologia natrysku powłoki ceramicznej to wieloletni owoc pracy specjalistów. Dzięki opracowaniu unikatowej formuły nie jest wymagane warstwowanie, wystarczy najgrubsza możliwa warstwa natryskiwana na auto.

Usługa taka może być oferowana jako zabezpieczenie od razu w momencie zakupu przez klienta samochodu prosto z salonu. Po aplikacji powłoka nie jest docierana na aucie, pozostaje do utwardzenia na lakierze. To prawdziwy przełom w świecie  detailingu samochodowego.
Powłoka Ceramic Spray Coat posiada potwierdzony laboratoryjnie certyfikat twardości 9H w skali ołówkowej. Badanie zostało wykonane przez polskie certyfikowane laboratorium zajmujące się badaniami materiałowymi.

W związku z premierą nowej natryskowej powłoki ceramicznej Inter Cars uruchomił serię szkoleń, dzięki którym studia detailingowe mogą uzyskać akredytację na stosowanie powłoki w codziennej pracy. Szkolenia są darmowe i odbywają się w jednym ze studiów detailingowych w Warszawie, a po ich ukończeniu uczestnicy otrzymują odpowiedni certyfikat oraz akredytację na aplikacje ceramicznych powłok natryskowych Ceramic Spray Coat.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2