strona główna Aktualności Mobil 1 świętuje swoje 50-lecie
2024-03-26, ostatnia aktualizacja 2024-03-26 09:00

Mobil 1 świętuje swoje 50-lecie

Fot. ExxonMobil

Ponad 40 wyjątkowych grafik podkreśli jubileusz 50-lecia oleju syntetycznego Mobil 1™. Okolicznościowy branding powstał we współpracy Mobil 1z zespołami Formuły 1, NASCAR, MotoGP oraz innych serii wyścigowych. Charakterystycznym detalem jest jubileuszowe złoto, podkreślające nie tylko 50-lecie Mobil 1, ale również dynamiczną naturę współpracy Mobil 1 z jej partnerami. Każdy wzór jest wyrazem dumy ExxonMobil z marki Mobil 1 i jej zaangażowania w rozwój technologii, która z torów wyścigowych trafia na drogi publiczne.

Oleje silnikowe Mobil 1 już od dawna są wybierane przez wiele uznanych zespołów, w tym Oracle Red Bull Racing, rywalizujących w najbardziej wymagających seriach wyścigowych na świecie. Syntetyczny olej Mobil 1 zapewniania wyjątkowe osiągi silnika i ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wysoki poziom zaawansowania technicznego olejów Mobil 1 potwierdzają specjaliści z branży motoryzacyjnej, kierowcy wyścigowi, właściciele zespołów i przedstawiciele producentów pojazdów.

Podczas wyścigu Mobil 1 Twelve Hours of Sebring Presented by Cadillac na torze pojawiły się złote barwy zespołów i producentów OEM, w tym Vasser ullivan Racing (Lexus Racing), Cadillac Racing, Corvette Racing by Pratt Miller Motorsports, Kellymoss with Riley (Porsche Motorsport North America) i Porsche Penske Motorsport.

W dalszej części sezonu specjalne grafiki z okazji 50-lecia Mobil 1 będą wykorzystane przez następujące zespoły i prezentowane w seriach wyścigowych:
• Oracle Red Bull Racing (Formuła 1)
• Stewart-Haas Racing (NASCAR)
• 23XI Racing (NASCAR)
• Tony Stewart Racing (NHRA)
• Red Bull KTM (MotoGP)
• Porsche Penske Motorsport (WEC i IMSA)
• TAG Heuer Porsche Formula E Team (Formuła E)
• Mobil 1 Porsche SuperCup
• Pikes Peak International Hill Climb z BBI Autosport

Fani wyścigów pragnący dołączyć do świętowania 50-lecia marki Mobil 1 mogą obejrzeć na kanale YT film przygotowany we współpracy z Davidem Coulthardem, byłym kierowcą Formuły 1 i ambasadorem Oracle Red Bull Racing, który prezentuje ewolucję i osiągnięcia marki Mobil 1.

Inne inicjatywy zaplanowane na kolejne miesiące obejmują partnerstwa, sporty motorowe oraz eventy. Relacje z wyścigów oznaczone @mobil1racing publikowane są na bieżąco na Instagramie oraz X.

Tagi

Olej  Mobil  ExxonMobil 


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2