strona główna Aktualności Ekscytujący finał Gran Turismo Polonia 2024 z marką Textar
2024-06-11, ostatnia aktualizacja 2024-06-11 11:27

Ekscytujący finał Gran Turismo Polonia 2024 z marką Textar

TMD Friction, Textar

Marka Textar będzie obecna podczas finału tegorocznej edycji Gran Turismo Polonia. Impreza z udziałem blisko 70 supersamochodów odbędzie się 29 czerwca na Torze Poznań i będzie otwarta również dla publiczności.

Gran Turismo to międzynarodowy cykl road show z udziałem supersamochodów. Polska edycja imprezy w tym roku rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Uczestnicy przejadą trasę z Gdańska do Poznania, po drodze odwiedzając Łebę, Strzelinko, Ustkę, Koszalin, Pobierowo i Mierzęcin. Zwieńczeniem podróży będzie jazda po Torze Poznań, gdzie uczestnicy będą mogli w bezpiecznych warunkach sprawdzić możliwości swoich aut, a także powalczą o najlepszy czas jednego okrążenia i tytuł King of Polonia.

Po kilku latach przerwy, wyjątkowe auta podczas jazdy po torze będą mogli obejrzeć także widzowie i miłośnicy motoryzacji. Zaplanowany na 29 czerwca dzień otwarty to niepowtarzalna okazja, aby obserwować najwspanialsze samochody segmentu premium w akcji. Ferrari, Lamborghini, McLaren, Porsche – to tylko niektóre z marek, które pojawią się na torze.

Wejście na trybuny Toru Poznań będzie możliwe w godzinach 10:00–17:00. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć supersamochody podczas jazd indywidualnych oraz uroczystej kawalkady. Na entuzjastów motoryzacji odwiedzających tor czekać będzie specjalna strefa i stoisko Textar.

Fani marki mają szanse zdobycia dwóch zaproszeń na ekskluzywną przejażdżkę taxi-drive po Torze Poznań podczas finału Gran Turismo Polonia 2024. Zaproszenia będzie można wygrać w najbliższym czasie w konkursach na Facebooku Textar Polska.

Tagi

TMD Friction  TEXTAR Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2