strona główna Nowości rynkowe Nowe lampy warsztatowe Philipsa
2011-10-31, ostatnia aktualizacja 2011-10-31 08:58

Nowe lampy warsztatowe Philipsa

Trzy modele lamp LED firmy Philips (od lewej): lampa 220 V, lampa kieszonkowa, lampa  z ładowarką

Philips

Trzy modele lamp LED firmy Philips (od lewej): lampa 220 V, lampa kieszonkowa, lampa z ładowarką

Firma Philips zaprojektowała trzy nowe lampy warsztatowe. Wszystkie modele emitują naturalne, białe światło dzięki diodom elektroluminescencyjnym (LED) o podwyższonej trwałości. Specjalne obudowy zapewniają lampom odporność na pył, kurz, wilgoć i rozpuszczalniki chemiczne – czyli wszystko to, z czym można się zetknąć w warsztatach samochodowych i zakładach produkcyjnych.

Pierwszy model to warsztatowa lampa kieszonkowa wyposażona w sześć diod LED. Jest ona zasilana trzema bateriami typu AAA, a producent zapewnia, że czas działania wynosi nawet 11 godzin. Lampę da się przypiąć do ubrania dzięki specjalnemu zaczepowi.

Drugi produkt – warsztatowa lampa LED 220V – charakteryzuje się dużym, osiemdziesięciostopniowym kątem rozproszenia światła, a smukła obudowa pozwala oświetlić nawet trudno dostępne miejsca. Długość kabla zasilającego wynosi 10 metrów. Urządzenie jest wyposażone w wyciągany, ruchomy hak do zawieszania.

Trzeci model to warsztatowa lampa LED z ładowarką, działająca do sześciu godzin po doładowaniu. Podczas ładowania można korzystać ze stacji dokującej (wchodzącej w skład zestawu) lub z ładowarki samochodowej (12 – 24V DC). Lampa emituje światło białe i niebieskie – to ostatnie pozwala na wykrycie nieszczelności w różnych układach (na przykład w systemach klimatyzacji). Urządzenie można mocować na ruchomym magnesie lub wyciąganym haku.

Tagi

Philips  Lampy  

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2