strona główna Nowości rynkowe Nowe prostowniki marki Exide
2012-02-01, ostatnia aktualizacja 2012-02-01 17:46

Nowe prostowniki marki Exide

Prostownik Exide z najnowszej oferty

Exide

Prostownik Exide z najnowszej oferty

Firma Exide Technologies opracowała nową rodzinę prostowników przeznaczonych do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Urządzenia są łatwe w obsłudze i działają w pięciofazowym trybie ładowania, dostosowując się do pojemności oraz technologii wykonania akumulatora. Prostowniki pracują automatycznie, a wbudowany kompensator temperatury gwarantuje bezawaryjne działanie w skrajnych temperaturach. Poza tym wchodzące w skład wyposażenia urządzeń czujniki wykrywają nieprawidłowości w pracy akumulatora. Funkcja ochrony przeciwiskrowej wraz z odpowiednimi zabezpieczeniami pozwala uniknąć skutków ewentualnego nieprawidłowego podłączenia i nie dopuszcza do usterki akumulatora. Wszystkie funkcje prostowników są obsługiwane za pomocą jednego przycisku.

Prostowniki firmy Exide mogą być używane do obsługi akumulatorów o pojemności od jednej do 360 amperogodzin (Ah). W korzystaniu z urządzeń pomaga wbudowana latarka, ergonomiczne zaciski oraz przewód zwijany wokół prostownika. Wszystkie modele są ponadto wyposażone w dodatkowe przewody do połączenia stałego.

W skład nowej linii prostowników wchodzą trzy modele: 

  • Exide 12/4 (przeznaczony do wszystkich typów akumulatorów o maksymalnej pojemności 120 Ah); 
  • Exide 12/7 (prostownik wysokiej mocy pozwalający szybko ładować akumulatory o pojemności maksymalnej 180 Ah);
  • Exide 12/15 (prostownik wysokiej mocy przeznaczony do szybkiego ładowania akumulatorów o pojemności maksymalnej 360 Ah).
  • Każdy model jest sprzedawany wraz z pojemnikiem do przechowywania.

 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane


ver. 2023#2