strona główna Wydarzenia Piłkarska akcja promocyjna firmy ZF Services
2012-02-19, ostatnia aktualizacja 2012-02-19 06:21

Piłkarska akcja promocyjna firmy ZF Services

Nagrody ZF Services

ZF Services

Nagrody ZF Services

W marcu rozpocznie się nowa akcja promocyjna polskiego przedstawicielstwa firmy ZF Services.  W inicjatywie „ZF Services Champion 2012” mogą uczestniczyć warsztaty zajmujące się obsługą pojazdów osobowych i ciężarowych, zaopatrujące się w oryginalne części zamienne marek SACHS, Lemförder oraz ZF Parts. Placówki, które wygenerują odpowiednie obroty, otrzymają nagrody związane z mistrzostwami Europy w piłce nożnej – między innymi oryginalne koszulki i piłki reprezentacji Polski w piłce nożnej, torby sportowe oraz inne elementy wyposażenia piłkarskiego bądź kibicowskiego.

Przedstawiciele warsztatów, które chcą wziąć udział w akcji, powinni udać się do wybranego importera części zamiennych marek SACHS, Lemförder oraz ZF Parts i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Nagrodzone zostaną te placówki, które od 1 marca do 14 maja osiągną największe obroty przy sprzedaży produktów z katalogu firmy ZF Services. W przypadku warsztatów obsługujących samochody osobowe obroty muszą wynieść od 6000 do 12 000 złotych netto (w zależności od rodzaju nagrody). Jeśli chodzi o warsztaty zajmujące się pojazdami ciężarowymi, suma ta musi wynieść co najmniej 10 000 – 24 000 złotych netto.

Lista zwycięzców akcji zostanie opublikowana 25 maja. Nagrody będą przyznawane do wyczerpania się zapasów. Szczegółowy regulamin promocji otrzymamy w filiach importerów zaangażowanych w inicjatywę „ZF Services Champion 2012”. Są nimi firmy: Inter Cars, Inter-Team, Fota, Autos, Opoltrans, PHUP Bronowski, INTER PARTS, Auto Euro oraz Auto-Zatoka.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane