strona główna Wydarzenia Udana wystawa Flashlube 2012 Poland Gas Show
2012-04-05, ostatnia aktualizacja 2012-04-05 13:23

Udana wystawa Flashlube 2012 Poland Gas Show

Udana wystawa Flashlube 2012 Poland Gas Show

Udana wystawa Flashlube 2012 Poland Gas Show

Ekspozycja Flashlube 2012 Poland Gas Show, która 7 i 8 marca odbywała się w  warszawskim centrum Expo przyciągnęła ponad 6 tysięcy gości - profesjonalistów w dziedzinie instalacji LPG/CNG. W centrum wystawienniczym swoje produkty i usługi prezentowało ponad 150 firm z Polski i spoza kraju. Wystawie towarzyszyła konferencja „CNG w przemyśle” oraz rozdanie nagród INPRO i Motoinvent.

Australijska firma Flashlube, specjalizująca się w produktach dla instalacji gazowych i będąca zarazem partnerem wystawy, zaprezentowała swój nowy zestaw Valve Saver Kit series 2. Pakiet zapewnia ochronę, chłodzenie i utrzymanie w czystości zaworów oraz smarowanie górnej części cylindrów. Pierwsza wersja zestawu pojawiła się przed trzydziestu laty. Nowy wariant otrzymał wyróżnienie INPRO w kategorii „Najlepszy dodatek do systemu LPG/CNG”.

Firma Flashlube zawarła też strategiczne porozumienie z organizatorami targów: na jego mocy przedsiębiorstwo będzie sponsorem przyszłorocznej wystawy Poland Gas Show.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane