strona główna Informacje Kolejne wyzwanie dla LOTOS - Subaru Poland Rally Team
2012-08-08, ostatnia aktualizacja 2012-08-08 10:49

Kolejne wyzwanie dla LOTOS - Subaru Poland Rally Team

Kolejne wyzwanie dla LOTOS - Subaru Poland Rally Team

Fot. LOTOS Oil

Kolejne wyzwanie dla LOTOS - Subaru Poland Rally Team

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski zbliżają się do półmetka, którym będzie 21. Rajd Rzeszowski. Zawody te stanowią również podwójną rundę słowackiego czempionatu i są zaliczane do cyklu CEZ-FIA.

LOTOS - Subaru Poland Rally Team rywalizuje o punkty we wszystkich trzech klasyfikacjach, więc 21. Rajd Rzeszowski jest niezwykle istotną pozycją w kalendarzu Wojtka Chuchały i Kamila Hellera. Wizytówką tych zawodów są kręte i trudne technicznie odcinki specjalne, wytyczone na malowniczych terenach Podkarpacia. W tym roku w harmonogramie znalazło się trzynaście prób o łącznej długości ponad 185 kilometrów. Format imprezy, która odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia, nie uległ większym zmianom. Nowością będzie jednak rozegranie w czwartkowy wieczór miejskiego odcinka, który zainauguruje zmagania.

- Już tylko kilka chwil dzieli nas od wielkiego sportowego wydarzenia, jakim z całą pewnością jest Rajd Rzeszowski. Wręcz uwielbiamy jego odcinki, choć wiemy też, jak ciężko jest po nich jechać bardzo szybko. Mamy nadzieję, że jak zwykle zawody przyciągną tysiące kibiców, którym postaramy się dostarczyć wiele emocji. Nie mniej satysfakcji zamierzamy zapewnić naszym partnerom: Subaru Import Polska, LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic, Keratronik, Raiffeisen Leasing, Geberit, SJS oraz Sony VAIO. Do zobaczenia w Rzeszowie! - mówił Wojtek Chuchała.

- Rajd Rzeszowski to jedna z najciekawszych asfaltowych rund RSMP w sezonie. Zawsze bardzo dobrze wspominamy techniczne odcinki specjalne, prowadzące krętymi drogami Podkarpacia. Mamy nadzieję, że również tegoroczna edycja tych wspaniałych zawodów da nam i całemu Zespołowi powody do radości. Przystępujemy więc do Rajdu Rzeszowskiego z pozytywnym nastawieniem, licząc na osiągnięcie dobrych wyników we wszystkich klasyfikacjach - dodał Kamil Heller.

Lotos OilWasi dostawcy

Podobne

Polecane