strona główna Wydarzenia Hella na targach Automechanika 2012
2012-08-28, ostatnia aktualizacja 2012-08-28 08:26

Hella na targach Automechanika 2012

Fot. Hella

Fot. Hella

Firma Hella oraz trzy powiązane z nią spółki – Behr Hella Service, Hella Gutmann Solutions i Hella Nussbaum Solutions – przedstawią w czasie targów Automechanika we Frankfurcie, odbywających się w dniach 11-16 września br., wiele ciekawych produktów i rozwiązań.

W tym roku Hella tradycyjnie zajmie stoisko D91 w hali 3.0 i na powierzchni ponad 1,330 m2 wystawi produkty z zakresu oświetlenia, elektryki i elektroniki samochodowej. Znajdą się wśród nich: systemy oświetlenia diodowego (LED), światła do jazdy dziennej LEDayFlex II, lampy robocze Power Beam 5000, tylna lampa do VW Golfa VI, czy system sygnalizacyjno-ostrzegawczy RTK. W dziedzinie elektroniki niemiecki producent zaprezentuje szeroki asortyment rozruszników i alternatorów, czujniki deszczowe oraz czujniki poziomu oleju.

Behr Hella Service, obecny na tym samym stoisku, wystawi swoją ofertę związaną z chłodzeniem silnika oraz klimatyzacją samochodową: pompy wodne, chłodnice oleju z hydrodynamicznym retarderem do ciężarówek, kondensery, wentylatory VISCO® oraz produkty do samochodów hybrydowych.

Z kolei Hella Gutmann Solutions i Hella Nussbaum Solutions pokażą wyposażenie warsztatowe (połączone stoiska M53/60), w tym innowacyjny sprzęt do serwisowania klimatyzacji, jak również narzędzia i akcesoria z obszaru systemów termicznych.

Na frankfurckich targach po raz pierwszy zostanie też zademonstrowane innowacyjne oświetlenie diodowe dla stacji benzynowych. Można je zastosować m.in. w myjni, czy na podjeździe. Hella oferuje tu asortyment Eco IndustryLine i Eco StreetLine. Będzie można je oglądać w hali 10.0, na stoisku C30.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2