strona główna Wydarzenia Promocja urządzeń Geodyna Optima II
2012-09-17, ostatnia aktualizacja 2012-09-17 07:18

Promocja urządzeń Geodyna Optima II

Fot. Sosnowski

Promocja urządzeń Geodyna Optima II

Fot. Sosnowski

Firma Sosnowski prowadzi do 30 listopada promocyjną sprzedaż urządzeń Geodyna Optima II. Jest to zarówno wyważarka do kół, jak i specjalistyczne urządzenie diagnostyczne, które automatycznie przeprowadza analizę felgi i opony w technologii 3D z wykorzystaniem laserów oraz kamer wysokiej rozdzielczości.

Mocowanie koła odbywa się automatycznie dzięki zastosowaniu uchwytu elektromechanicznego Power Clamp. Urządzenie rozpoznaje wszystkie parametry koła, takie jak średnica i szerokość obręczy oraz opony. Proces wyważania pozwala zmierzyć masę oraz ustalić położenie odważników, wykryć ewentualne bicie boczne i promieniowe koła, a także poznać specyficzne cechy felgi: liczbę szprych i ich równowagę.

Geodyna Optima II skanuje oponę w poszukiwaniu nacięć, wybrzuszeń i pęcherzy oraz bada stopień zużycia bieżnika. Rezultat skanowania jest prezentowany na 19-calowym monitorze. Użytkownik widzi na nim trójwymiarową mapę opony z zaznaczeniem wszelkich usterek. Dane pomiarowe mogą być zapisane i wykorzystane po kolejnym badaniu do prognozowania momentu całkowitego zużycia opony.

W ramach promocji nabywcy modelu Geodyna Optima II mogą liczyć na otrzymanie dodatkowych akcesoriów o wartości 4500 euro. Szczegóły na temat oferty zamieszczono na stronie internetowej http://www.sosnowski.pl/.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2