strona główna Wydarzenia Salon Pojazdów i Wyposażenia Motoryzacyjnego MOTO-HOBBY
2012-09-22, ostatnia aktualizacja 2012-09-22 07:43

Salon Pojazdów i Wyposażenia Motoryzacyjnego MOTO-HOBBY

Fot. Targi Kielce

Fot. Targi Kielce

I Salon Pojazdów i Wyposażenia Motoryzacyjnego MOTO-HOBBY połączony z Salonem Camper & Kemping 2012 to organizowana przez Targi Kielce impreza dla firm zajmujących się sprzedażą nowych samochodów osobowych, kamperów, jednośladów, quadów oraz dla producentów, importerów i dystrybutorów sprzętu i akcesoriów motoryzacyjnych. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników motoryzacji i pasjonatów czterech kółek.

Pierwszy dzień imprezy jest przeznaczony dla przedstawicieli mediów: wystawcy zaprezentują im nowości motoryzacyjne. Dwa kolejne dni będą otwarte dla szerszej publiczności. Ekspozycja MOTO-HOBBY pozwoli zarówno zobaczyć nowości zaplanowane na rok 2013, jak i ofertę jesienno-zimowej wyprzedaży modeli z rocznika 2012. W halach wystawienniczych pojawią się samochody osobowe, auta sportowe, pojazdy koncepcyjne (concept car) oraz samochody z napędem hybrydowym i elektrycznym.

Producenci i dystrybutorzy kamperów i przyczep kempingowych zaprezentują między innymi przyczepy kempingowe, kampery, zabudowy i blaszaki karawaningowe. Na stoiskach będzie można zobaczyć zawieszenia do kamperów i przyczep, wyposażenie, akcesoria karawaningowe i meble kempingowe. Podczas imprezy nie zabraknie przedstawicieli wypożyczalni kamperów i przyczep oraz producentów alarmów. Pojawią się też firmy przerabiające pojazdy na modele karawaningowe oraz ośrodki oferujące bazy i zaplecze dla wyjazdów karawaningowych.

Wśród wystawców liczną grupę będą stanowić producenci i dystrybutorzy motocykli i skuterów oraz producenci i dystrybutorzy quadów. Na ekspozycji stawią się też przedstawiciele banków i firm leasingowych. W trakcie imprezy jedna z hal będzie przeznaczona dla potrzeb Salonu Pojazdów Zabytkowych, na którym automobilkluby pokażą perełki ze swoich kolekcji. Salonowi MOTO-HOBBY będą towarzyszyć czasopisma motoryzacyjne i podróżnicze oraz internetowe portale tematyczne.

I Salon Pojazdów i Wyposażenia Motoryzacyjnego MOTO-HOBBY i Salon Camper & Kemping 2012 odbędą się w dniach 16–18 listopada. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane