strona główna Wydarzenia Polska seria szkoleń SACHS Roadshow
2013-01-14, ostatnia aktualizacja 2013-01-14 09:21

Polska seria szkoleń SACHS Roadshow

Szkolenie SACHS Roadshow w Niemczech

ZF

Szkolenie SACHS Roadshow w Niemczech

Uczestnicy szkoleń SACHS Roadshow zdobywają praktyczną wiedzę w dziedzinie układów przeniesienia napędu oraz zawieszenia. Zajęcia firmowane przez markę SACHS po raz pierwszy odbędą się w Polsce. Całodniowe szkolenia zaplanowano na maj i czerwiec bieżącego roku; przez sześć tygodni weźmie w nich udział niemal 2,5 tysiąca pracowników placówek zajmujących się serwisowaniem pojazdów osobowych i ciężarowych. Zajęcia odbędą się na torach wyścigowych w Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Warszawie. Ich terminy zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

W programie SACHS Roadshow 2013 przewidziano m.in. jazdy porównawcze samochodami z prawidłowo działającymi i uszkodzonymi amortyzatorami oraz szkolenia dotyczące montażu i diagnostyki kół dwumasowych. Uczestnicy wezmą też udział w rywalizacji na torze kartingowym.

Zajęcia poprowadzą najlepsi szkoleniowcy firmy ZF Services oraz gość specjalny: kierowca rajdowy Jörg van Ommen, który w latach 1984–1996 był gwiazdą wyścigów DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), czyli najważniejszej serii wyścigowej samochodów turystycznych w Niemczech. Jörg van Ommen przybędzie na SACHS Roadshow wraz ze specjalnie przygotowanymi pojazdami (w tym Mercedesem AMG C280 skonfigurowanym pod kątem wyścigów DTM).

W cyklu SACHS Roadshow 2013 mogą wziąć udział pracownicy warsztatów z całej Polski; placówki takie powinny zostać do 15 kwietnia zarejestrowane na stronie http://www.zf.com/pl. Rejestracji dokonamy także drogą pocztową, korzystając ze specjalnej karty dostępnej w firmach uczestniczących w akcji. Są nimi: Inter Cars, Inter-Team, Fota, Autos, Opoltrans, Gordon oraz Moto-Profil. Warunkiem uczestnictwa przedstawicieli warsztatu w szkoleniach SACHS Roadshow 2013 jest uzyskanie przez placówkę określonych obrotów na częściach zamiennych marek koncernu ZF.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane