2013-02-05, ostatnia aktualizacja 2013-02-05 07:29

Tester OTC D730

Fot. Sosnowski

Fot. Sosnowski

Tester OTC D730 sprzedawany przez firmę Sosnowski (www.sosnowski.pl) powstał w wyniku współpracy producentów urządzeń diagnostycznych zrzeszonych w amerykańskiej grupie Bosh Automotive Servive Solutions oraz europejskiego Tecnotestu.

Model OTC D730 współpracuje z układami elektroniki w pojazdach sprzedawanych w Ameryce, Azji i w Europie. Procedury diagnostyczne są zgodne z procedurami stosowanymi  w urządzeniach fabrycznych przeznaczonych dla poszczególnych marek pojazdów. OTC D730 prowadzi także pełną diagnostykę zgodną z OBDII/EOBD.

Sercem urządzenia jest procesor Samsunga taktowany zegarem o częstotliwości 200 MHz. Całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Tester obsługuje się za pomocą siedmiocalowego, kolorowego ekranu dotykowego TFT; wyniki diagnozy można wydrukować na wbudowanej drukarce termicznej lub zapisać (w postaci tekstu bądź grafiki) na karcie pamięci SD o pojemności 8 GB.

Przez pierwszy rok po rejestracji aktualizacje oprogramowania są darmowe. Później odnawia się je co roku. Tester jest dostarczany jest w walizce transportowej z kompletem wszystkich dostępnych złączy diagnostycznych.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane