strona główna Wydarzenia Moto-Profil w konkursie European Business Awards
2013-07-03, ostatnia aktualizacja 2013-07-03 06:46

Moto-Profil w konkursie European Business Awards

Specjalizująca się w dystrybucji części motoryzacyjnych firma Moto-Profil trafiła do pierwszej dziesiątki laureatów prestiżowego konkursu European Business Awards (EBA) 2012/2013 w kategorii Import/Export. Właściciel marki został uhonorowany tytułem Ruban D'Honneur.

Nagrody w konkursie European Business Awards  przyznawane są od roku 2007. Wyróżnione w tegorocznej edycji firmy zatrudniają w sumie ponad trzy i pół miliona osób i łącznie osiągają roczne dochody na poziomie około 800 miliardów euro. Tytuł Ruban D'Honneur przyznaje się krajowym zwycięzcom konkursu  poszczególnych kategoriach.

Uzasadniając wyróżnienie dla firmy Moto-Profil jury wskazało konsekwentną strategię rozwoju, doskonałe zaplecze technologiczne i logistyczne oraz wyjątkowy model partnerski sieci ProfiAuto. Wręczenie nagród oraz wyróżnień odbyło się na czerwcowej gali w Istambule.

Należąca do firmy Moto-Profil marka ProfiAuto jest jednym z największych krajowych dystrybutorów części motoryzacyjnych, który skupia niemal 200 partnerów dostarczających dziennie części do ponad 10 000 warsztatów i sklepów na terenie całej Polski.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane