strona główna Wydarzenia II targi MeCaTech
2013-07-31, ostatnia aktualizacja 2013-07-31 07:12

II targi MeCaTech

Fot. easyFairs

Fot. easyFairs

W weekend 14–15 września 2013 roku wrocławska Hala Orbita ponownie zamieni się w miejsce spotkań pracowników warsztatów i fanów czterech kółek. Prezentacje urządzeń diagnostycznych, narzędzi, części zamiennych, akcesoriów i oprogramowania, a także warsztaty, seminaria oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to wszystko będzie miało miejsce podczas II edycji Targów Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech organizowanych przez firmę easyFairs.

Swoją ofertę przedstawią najważniejsze firmy oferujące wyposażenie warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów, myjni samochodowych oraz flot pojazdów. Wystawcy zaprezentują m.in. narzędzia warsztatowe, podnośniki, testery diagnostyczne i odzież roboczą.

Podczas tegorocznej imprezy szczególny nacisk zostanie położony na promowanie bezpieczeństwa i zwiększenie świadomości kierowców. Dzięki współpracy z PZU uczestnicy targów MeCaTech będą mieli okazję skorzystać z symulatora dachowania wykorzystywanego w programie "Bezpieczna Flota PZU". Pozwoli on na bezpośrednie doświadczenie silnych wstrząsów oraz zrozumienie jak wielkie niebezpieczeństwo powodują przedmioty swobodnie leżące w pojeździe (np. laptop albo telefon komórkowy) oraz jak groźny jest brak narzędzi, które ułatwiłyby wydostanie się z samochodu.

MeCaTech

Pierwszego dnia targów obecni będą również przedstawiciele kampanii społecznej MotoPomocni.pl, którzy zorganizują dla uczestników szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego z użyciem fantomu.

Tegorocznej edycji targów będą towarzyszyły II Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i rozstrzygnięcie konkursu Młody Mechanik, organizowane przez Grupę V8 Team oraz ExxonMobil. Podobnie jak rok temu odbędą się bezpłatne seminaria learnShops, czyli prezentacje sprzętu i rozwiązań dla warsztatów przygotowane przez profesjonalistów i ekspertów.

Stoiska wystawiennicze można rezerwować na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl.

Godziny otwarcia targów:

  • sobota, 14 września: 10.00–17.00;
  • niedziela, 15 września: 10.00–16.00.

MeCaTech

Tagi

Targi  MeCaTech  easyFairs Wasi dostawcy
Podobne

Polecane


ver. 2023#2