strona główna Wydarzenia NordGlass na targach Auto Glass Week
2013-10-03, ostatnia aktualizacja 2013-10-03 07:24

NordGlass na targach Auto Glass Week

Fot. NordGlass

Fot. NordGlass

Firma NordGlass była głównym, platynowym sponsorem ósmej edycji zawodów Auto Glass Technician Olympics (AGTO), odbywających  się w trakcie międzynarodowych targów branżowych Auto Glass Week 2013 na Florydzie w dniach od 18 do 20 września.

W czasie imprezy Auto Glass Week firmy z całego świata mają szansę przedstawić gościom swój asortyment, nowe produkty oraz usługi. Także firma NordGlass zaprezentowała ofertę przeznaczoną dla klientów z Ameryki Północnej.

Tegoroczne targi dały możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i technikami wymiany oraz naprawy szyb samochodowych. Stoisko firmy NordGlass cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wszyscy odwiedzający je mogli liczyć na indywidualne konsultacje i profesjonalne doradztwo.

NordGlass

W zawodach AGTO uczestnicy musieli wykazać się zarówno umiejętnie przeprowadzoną kontrolą pojazdu, jak i poprawnym korzystaniem z narzędzi oraz dostępnych urządzeń. Jury oceniało sprawność, skuteczność, szybkość oraz bezpieczeństwo przy wymianie szyby czołowej, szyby tylnej i szyby bocznej. Nagrodę wysokości 10 000 dolarów, złoty medal oraz tytuł "Najlepszego montażysty szyb samochodowych" zdobył Danny Kale z Summerville, reprezentujący firmę Glasspro.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane