strona główna Wydarzenia SACHS Race Challenge 2014
2014-01-08, ostatnia aktualizacja 2014-01-08 12:13

SACHS Race Challenge 2014

Fot. ZF Friedrichshafen

Fot. ZF Friedrichshafen

Po sukcesie akcji SACHS Roadshow przedstawicielstwo ZF Friedrichshafen AG w Polsce zaprasza pracowników branży warsztatowej do udziału w kolejnym wydarzeniu – SACHS Race Challenge 2014. Tym razem całodniowym szkoleniom technicznym i sprzedażowym będą towarzyszyły emocje związane z wyścigami.

Imprezy z cyklu SACHS Race Challenge 2014 odbędą się w maju i czerwcu na torach w Słomczynie, Debrznie i Wrocławiu. W programie znalazły się szkolenia techniczne w dziedzinie układów zawieszenia i kierowniczych oraz systemów hybrydowych. Nie zabraknie też jazd porównawczych: ich uczestnicy przekonają się, jak ważne dla bezpieczeństwa są sprawnie działające amortyzatory przednie.

W trakcie szkoleń sprzedażowych zostanie poruszony temat reklamacji, niezwykle ważny dla profesjonalnej obsługi klientów nowoczesnego warsztatu.

Zajęciom będą towarzyszyć atrakcje w postaci jazdy po torze rallycrossowym w specjalnie przygotowanych samochodach Mercedes C280. Uczestnicy wezmą udział w treningach i kwalifikacjach. Całość zwieńczy Wielki Finał pod koniec każdego dnia akcji, połączony z wręczeniem nagród dla wyróżniających się uczestników.

Akcja jest przeznaczona dla warsztatów, które zaopatrują się w oryginalne części firmy ZF. Warunkiem udziału w imprezie SACHS Race Challenge 2014 jest zakupienie w okresie od 1 stycznia do 10 maja 2014 roku części marek Sachs, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme. Wartość minimalna zakupów zależy od wielkości placówki: w przypadku warsztatów osobowych wynosi ona od 2 do 6 tysięcy złotych, a dla warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych.

Zaproszenia do udziału w SACHS Race Challenge 2014 otrzyma 1200 pracowników placówek, które osiągną najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach.

Chęć wzięcia udziału w cyklu SACHS Race Challenge można zgłosić na stronie internetowej www.zf.com/pl lub u uczestniczących w akcji firm Inter Cars, Inter Team, Moto-Profil, Auto Partner oraz Gordon.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane