strona główna Aktualności Brembo: konfigurator hamulców
2014-03-06, ostatnia aktualizacja 2014-03-06 06:23

Brembo: konfigurator hamulców

Fot. Brembo

Fot. Brembo

Na stronie www.moto.brembo.com działa narzędzie pozwalające wybrać komponenty układu hamulcowego z całego katalogu Brembo i Marchesini.

Po wprowadzeniu kilku informacji na temat motocykla (takich jak producent, pojemność silnika i rok produkcji) wyszukiwarka przeskanuje całą ofertę marek Brembo i Marchesini i wskaże podzespoły odpowiednie do zastosowania w pojeździe oraz miejsce, w którym można je nabyć.

Wyszukiwarka układów hamulcowych Brembo potrafi obsłużyć ponad 7000 modeli pojazdów – począwszy od najbardziej ekskluzywnej serii motocykli sportowych, przez popularne skutery, a skończywszy na motocyklach turystycznych, wykonanych na zamówienie i offroadowych.

Narzędzie pozwala zapoznać się z ponad 100 różnymi produktami – klockami, tarczami, zaciskami, cylindrami hamulcowymi, sprzęgłami i kołami. Każdy element jest dokładnie opisany; zamieszczone informacje obejmują także ciekawostki lub materiały wideo na temat motocyklowych układów hamulcowych. Do wszystkich produktów wyszukiwarka proponuje dodatkowe, zgodne z nimi części. Funkcja geolokalizacji automatycznie wskazuje najbliższy punkt sprzedaży lub najbliższego oficjalnego dystrybutora Brembo w ponad 60 krajach.


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2