strona główna Nowości rynkowe Delphi: nowe elementy do systemów CR
2014-06-16, ostatnia aktualizacja 2014-06-16 06:10

Delphi: nowe elementy do systemów CR

Fot. Delphi Automotive PLC

Fot. Delphi Automotive PLC

Firma Delphi Automotive PLC powiększyła swój asortyment o nową rodzinę systemów przeznaczonych do układów common rail w silnikach wysokoprężnych.

Wśród podzespołów znajdują się: solenoidowe wtryskiwacze CR do silników Diesla, pompy paliwowe, sterowniki wtrysku paliwa do silnika (ECU) i szyny wysokiego ciśnienia przeznaczone do małych i średnich pojazdów użytkowych.

Nowa rodzina została a przedstawiona w dniach 8–9 maja podczas 35. Międzynarodowego Sympozjum Motoryzacyjnego w Wiedniu. Elementy mają być dostępne jeszcze w bieżącym roku i trafią do nowych silników największych europejskich producentów samochodów.

Opisywane podzespoły układu wtrysku paliwa zapewniają jego lepsze działanie na skutek podniesienia ciśnienia wtryskiwanej mieszanki do 2500 barów, ograniczenie wycieków i optymalizację wtrysków sekwencyjnych (wtryskiwacze umożliwiają wykonanie nawet do 9 wtrysków w jednym cyklu). W rezultacie sterowanie wtryskiem paliwa da się lepiej kontrolować, a paliwo będzie się spalało pełniej. Przełoży się to na obniżenie zużycia paliwa i w konsekwencji zredukuje emisję CO2 oraz innych gazów.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane