strona główna Wydarzenia ZF Services na targach Automechanika 2014
2014-07-18, ostatnia aktualizacja 2014-07-18 06:00

ZF Services na targach Automechanika 2014

Fot. ZF Services

Fot. ZF Services

Podczas targów Automechanika 2014 firma ZF Services zaprezentuje swoje produkty i usługi na stoiskach o łącznej powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych.

W halach nr 3 (stoisko A91) i nr 9 (stoisko D38) oraz na zewnętrznym obszarze ekspozycyjnym odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi układami przeniesienia napędu, zawieszenia i systemami kierowniczymi marek Sachs, Lemförder, ZF Lenksysteme i ZF Parts. Główną nowością prezentowaną przez ZF będą pierwsze na rynku modularne amortyzatory do pojazdów osobowych. Na przygotowanych stoiskach nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, w tym konkursów ZF Services Race i ZF Puzzle oraz pokazów naprawczych.

Goście zainteresowani rynkiem części zamiennych powinni odwiedzić stoisko A91 w hali nr 3, gdzie zaprezentowane zostaną części zamienne ZF o jakości OE. W hali 9 na stoisku D38 oraz na zewnętrznym obszarze ekspozycyjnym eksperci ZF skupią się z kolei na koncepcji warsztatu, serwisowaniu oraz na procedurach naprawczych.

Premierę we Frankfurcie będą miały modularne amortyzatory do samochodów osobowych z segmentu pojazdów kompaktowych, niewymagające spawania w procesie produkcji. Ich masową produkcję ZF planuje rozpocząć w przyszłości. Osobna prezentacja zostanie poświęcona lekkim konstrukcjom wykorzystywanym we współczesnych pojazdach.

Wszystkim fanom sportów motorowych, ZF Services zaoferuje dostęp do najnowszych produktów i informacji z zakresu technologii wyścigowych, w tym wysoce wydajnych sprzęgieł stosowanych w wyścigach Formuły 1 i DTM, a także amortyzatorów przygotowanych na potrzeby rajdów WRC. Przy odrobinie szczęścia i umiejętności, uczestnicy konkursu ZF Services Race będą mogli przekonać się o ich możliwościach "na żywo". Na zwycięzców interaktywnego wyścigu, w którym wirtualny pojazd sterowany będzie przy użyciu gestów, czekają zaproszenia VIP na weekend wyścigów WRC w Finlandii.

Targi Automechanika odbędą się we Frankfurcie w dniach 16–20 września.


 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane