strona główna Nowości rynkowe Hofmann Geoliner 670 XD
2014-09-26, ostatnia aktualizacja 2014-09-26 09:28

Hofmann Geoliner 670 XD

Fot. Sosnowski

Fot. Sosnowski

Hofmann Geoliner 670 XD jest najnowszym i, jak twierdzi producent, najlepszym w swojej klasie urządzeniem do badania i regulacji geometrii w technologii 3D.

W urządzeniu zastosowano dokładniejsze kamery wysokiej rozdzielczości oraz zupełnie nowe refleksyjne ekrany pasywne XD, które są mniejsze i lżejsze od dotychczas stosowanych w rodzinie Geoliner. Ekrany zostały umieszczone na uchwytach AC400, które zapewniają błyskawiczny montaż na kole, bez kontaktu z felgą. Nowe uchwyty nie zawierają elementów elektronicznych, są odporne na upadki i uderzenia.

Wyniki pomiarów pokazywane są na ekranie komputera w czasie rzeczywistym zarówno w postaci liczbowej, jak i graficznej; docenią to klienci, którzy obserwują przebieg badania. Cały proces kontroli geometrii (bez regulacji) zajmuje około 90 sekund.

Urządzenie umożliwia także dokonywane pomiarów i regulacji zbieżności przy skręconych kołach (funkcja E-Z Toe), ustawianie ramy pośredniej, wahacza poprzecznego i przeprowadzenie pomiaru wysokości zawieszenia.

Model Geoliner 670 XD jest oferowany przez firmę Sosnowski (www.sosnowski.pl).

GeolinerWasi dostawcy

Podobne

Polecane