strona główna Wydarzenia Yokohama Japfest 2015
2015-05-15, ostatnia aktualizacja 2015-05-15 06:00

Yokohama Japfest 2015

Fot. Yokohama

Fot. Yokohama

Firma Yokohama objęła patronat nad największą w Polsce imprezą poświęconą japońskiej motoryzacji.

Yokohama Japfest 2015 odbędzie się we Wrocławiu w dniach od 24 do 26 lipca. Będzie to druga edycja największego w Polsce wydarzenia dla miłośników motoryzacji, japońskiej technologii i designu oraz amatorów mocnych wrażeń. Uczestnicy i odwiedzający wrocławski Tor Rakietowa w ostatni weekend lipca mogą liczyć na dobrą zabawę. Organizatorzy zaplanowali pokazy ponad 200 najciekawszych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni, odbywające się w kategoriach: Performance Freaks, Drift Kings, Lords of Stance oraz JDM & Old School. Przeprowadzone zostaną także zawody driftingowe serii Drift Open JAP Battle oraz Time Attack. Goście będą mieli okazję samodzielnie spróbować driftingu i poznać ofertę firm zajmujących się tuningiem i sprzedażą części do japońskich pojazdów. W planach znalazły się liczne konkursy i występy. Trzydniową imprezę poprowadzą DJ-e z BackOffice Project.

Yokohama Rubber Co. jest najstarszym w Japonii i jednym z największych na świecie producentów ogumienia do wszystkich typów pojazdów, w tym opon osobowych, a także sportowego ogumienia do aut o wysokich osiągach.

Więcej informacji zamieszczono na stronie www.japfest.pl oraz pod adresami www.facebook.com/japfestplwww.yokohama-online.pl.Wasi dostawcy

Podobne

Polecane