strona główna Wydarzenia Show tuningowców we Wrocławiu
2016-07-06, ostatnia aktualizacja 2016-07-06 15:46

Show tuningowców we Wrocławiu

Fot. Yokohama

Fot. Yokohama

W sobotę (9 lipca) na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozpocznie się jedna z trzech najbardziej prestiżowych imprez tuningowych w Europie - Raceism Event.

Już 8 lipca ponad 40 aut pojawi się na wrocławskim rynku aby zachęcić przechodniów do włączenia się w festiwal motoryzacji. Przez kolejne dwa dni miłośnicy tuningu będą mieli okazję uczestniczyć w największym pokazie pojazdów modyfikowanych w stylu stance (nisko zawieszonych aut na szerokich oponach z ukośnie pochylonymi tylnymi kołami). Dodatkowe wrażenia zapewnią pokazy graffiti, a także występy tancerzy poppingowych i breakdance. Dla gości odwiedzających wystawę przygotowano prezentację 400 najciekawiej zmodyfikowanych aut z 18 krajów, a także szereg atrakcji dla miłośników motoryzacji i amatorów driftingu.

Tegoroczną edycję wydarzenia wspiera producent opon premium - marka Yokohama. Firma pokaże innowacyjne ogumienie, w tym światowe nowości do aut sportowych i pojazdów wyczynowych o dużej mocy. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć opony z flagowej serii ADVAN wykorzystywane w międzynarodowych rajdach i wyścigach. Kolejne nowości, opony FLEVA V701 i ADVAN A052, zaprojektowano z myślą o maksymalnym komforcie kierowców. Japońska marka pokaże też nowy model opony dla właścicieli większych pojazdów typu SUV - GEOLANDAR A/T G015, zapewniający wysokie osiągi w każdych warunkach atmosferycznych i drogowych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również kupić opony Yokohamy po promocyjnych cenach.

Więcej informacji: raceism.com. 

Wasi dostawcy

Podobne

Polecane