strona główna Aktualności Szkolenie TMD Friction
2015-05-12, ostatnia aktualizacja 2015-05-12 06:00

Szkolenie TMD Friction

Fot. TMD Friction

Fot. TMD Friction

TMD Friction zaprasza właścicieli warsztatów samochodowych na szkolenie z zakresu układów hamulcowych i obsługi klientów.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca o godz. 9.00 w siedzibie przedstawicielstwa TMD w Dobrzykowicach przy ul. Wrocławskiej 8-10.

Zajęcia poprowadzi Andrzej Sławiński, doradca techniczny i szkoleniowiec specjalizujący się w układach hamulcowych. Towarzyszyć mu będzie Mirosław Przymuszała, przedstawiciel TMD Friction w Polsce.

Program szkolenia obejmie m. in. diagnostykę i rozwiązywanie najczęstszych usterek i uszkodzeń hamulców, przegląd oferty klocków hamulcowych i obsługę katalogu części hamulcowych online.

Po części technicznej Maciej Matczak, założyciel portalu motomarketing.pl przeprowadzi szkolenie na temat specyfiki i obsługi klienta w warsztacie.

Uczestnicy otrzymają w prezencie testery do pomiaru gęstości płynu hamulcowego i podręczniki na temat obsługi klienta w warsztacie samochodowym.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, które należy kierować na adres e-mailowy [email protected]. TMD Friction skontaktuje się z pierwszymi 50 osobami, które wyrażą chęć wzięcia udziału w zajęciach.

  • 2015-06-18 15:24

    Po szkoleniu

    Michał

    Fajna część szkolenia dotycząca marketingu, co prawda jak dla mnie trochę zaawansowana, ale po przeanalizowaniu bardzo przydatna.

    skomentuj


 

Wasi dostawcy


Podobne

Polecane


ver. 2023#2